Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nektek kellene egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek kellene egy olyan 28 éves férfi, aki még sosem dolgozott és még az anyja támogatásából él teljes egészében?

Figyelt kérdés

Havi 200-220 ezer forint támogatást küld neki az anyja vidékről, így fizeti a pesti albérletét és megélhetését + fizeti az egyetemi tanulmányait minden félévben.


Halmozza az értéktelen diplomákat, amit most végez annak is ugyanúgy semmi értelme mint a másik kettőnek ami már megvan és nem tudott vele elhelyezkedni. Tipikus olyan egyetemek ahol sok a lány, a tananyag csak lityi-lötyi rizsa, mindenki nevetve elvégzi és senki sem bukik meg, könnyebb mint egy középiskola. És ez a helyzet így neki jó, mert csajokkal van körülvéve nap mint nap, nem kell dolgoznia, nem kell tanulnia, mégis elmondhatja, hogy ő már az X-edik diplomáját végzi és ez milyen komoly dolog, komoly ember.

A nőknek kellene egy ilyen pasi? Sok az elvakult nő aki elhiszi neki, hogy ő mennyire nagy ember? Vagy nem tudnák komolyan venni?


2017. máj. 26. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Mert irigy vagy rá? Te sem jártál egyetemre ha azt hiszed, hogy az egyetemen belül minden szak lehet könnyű vagy nehéz. Nem járnék ilyen férfival, de veled sem, mert mindketten ugyanolyan lúzerek vagytok
2017. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
:) nem.
2017. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2017. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyi erővel lakást vehetett volna hitelre az anyja ha ilyen pénzesek, az évek alatt már az övé lenne a lakás, lenne egy alapja. De így...
2017. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt nem írom le milyen szakok, de tudod az a tipikus "good for nothing", tehát semmire sem jó szak. Szerintem mindenki el tudja képzelni.
2017. máj. 26. 15:56
 6/25 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom: nem. Nekem nem kéne.
2017. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Téged ez miért zavar? Ha az életed rendben lenne, biztosan nem lennél ezen kiakadva, ha meg nincs rendben, miért nem azzal foglalkozol, hogy neked jobb legyen és ne mással. Kit érdekel, az ő élete, azt csinál amit akar :)
2017. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy nekem nincs rendben az életem? -.-

Piacképes diplomám van, bruttó 450 ezer forint kezdő fizetéssel. Ez a kérdés nem irigység, csak elméleti kérdés, hogy egy ilyen pasi kellene-e a csajoknak amilyet fent leírtam.

2017. máj. 26. 16:03
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem írod le? Mertnem is tudod hogy miket végezz, vagy esetleg kiderülne, hogy még sem olyan semmirevalók, mint ahogy te azt gondolod? Gondolom az utóbbi...
2017. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy annyit keresel.. ne kamuzzál már. De csajod az biztos nincs és nem is volt soha
2017. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!