Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány, aki nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem csak szexben kedveli az alárendelt szerepet, hanem a kapcsolat egészében?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy még nincs ilyen tapasztalata, de nem csak kipróbálni akarja, meg divatot követni, hanem őszinte lényegéből fakad a behódolás, alkalmazkodás, kiszolgálás természete. Van, aki hajlamból akarja mindezt megélni, és nem pedig azért, mert színvonaltalan ponyvákat, blogokat olvasott erről, vagy hallott a barátnőitől egy-két szaftos sztorit?

2017. máj. 15. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Persze azt mondják, hogy nem, de nem véletlenül van ennyi lány egy elnyomó párkapcsolatban.
2017. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Biztos van. Valahol. Én nem vagyok ilyen.

Szexben jöhet az alárendelt szerep na de a hétköznapi életben?? Kizárt. :D

2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nincs safe word.
2017. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

A lanyok jelentös resze, akivel voltam, ilyen. En egy parkapcsolatban egyenrangu partnert keresek egy nem egy alarendeltet.


Szexualitasban tud jo lenni, ha kellö szenvedellyel parosul. Azt viszont, amikor eldobja magat es "hasznalj, csinalj velem, amit akarsz!" meglehetösen fantaziatlannak es, hogy öszinte legyek, unalmasnak tartom.


Termeszetesen semmi bajom azzal, akinek ez jön be. Izlesek es pofonok.

2017. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

csak szexben.

barátnők még abban sem.


N23

2017. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Persze, tömegesen állunk sorban, hogy egy hülye gyerek csicskáztasson minket.
2017. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Az, aki csak a szexualitásban kedveli, nem a ponyvák miatt kedveli. És a hajlam a szexualitásra vonatkozik. Az, hogy valaki a hétköznapi életben is ilyen, az nem bdsm, és nem szexuális hajlam, hanem jellem kérdése. És meg fogsz lepődni, sok asszony kiszolgálja az urát, de a szexben nem tetszene neki a bdsm. Te két dolgot keversz.


A zaftos lányregények meg nem vezetnek el a bdsm-hez, mert ha alapból nincs hajlam,szerintem sikítva menekülne el a ksicsaj a kapcsolatból. Megnézném azt, aki divatból kibír egy pálcázós fenekelést. :-)

2017. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyenektől rosszul vagyok, idegbajt kapok. Ez a kérdés is nálam kiveri a biztit.

Én pl még szexben sem tűröm el az ilyet, nemhogy az egész kapcsolatban...

Egy nő álljon ki magáért, és ne legyen cseléd, ne mutassa már azt, hogy ez a természetes. Nem rabszolgának születtünk mi sem.

2017. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Szexben szeretem, ott szinte mindent megengedek, de kapcsolat egészében tuti nem bírnám elviselni.

22L

2017. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szexben szeretem, ott szinte mindent megengedek"


Az alárendeltség nem az, hogy mindent megengedsz, az annál sokkal több. A mindent megengedés csak szexuális nyitottság

2017. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!