Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a barátnőm anyja rossz hatással van rá? 21/f

Figyelt kérdés

Legalábbis én így gondolom. Eleinte aranyos volt és bírtam de aztán elég sok furcsaságot vettem észre. Szerintem rossz példát mutat neki, és van egy két olyan tulajdonsága amit már most ráragasztott. Például az anyja néha tök r*b*ncosan öltözködik korához képest, sokszor fellengzős és sznob és nagyon durván anyagias. Ők maguk nem élnek rosszul de nem nevezném gazdagoknak őket viszont az anyja királynőként viselkedik, sokszor elb@zza a pénzt hülyeségekre. Takarítani, főzni van, hogy derogál és sokszor van, hogy nincs otthon náluk normális kaja és a barátnőm nem is eszik. Meg múltkor azt taglalta neki, hogy miért nem kell dolgoznia egy nőnek és milyen férfit kell választani maga mellé elég érdekes gondolatok voltak. Ő amúgy nem dolgozik, helyette szoliba jár, vásárolgat, műkörmöshöz meg a "barátnőivel" kajálnak kb ebből állnak a napjai ja meg facebookozik. Barátnőm 17 amúgy és már ő is kicsit ilyen sznob lett, ami nagyon nem tetszik. Mostanában veszekedni is szoktunk mert szóvá mertem tenni, hogy milyen gázul viselkedett pl kibeszél és lenéz másokat meg velem is bunkózik. Pedig nagyon aranyos kedves és okos lány és nagyon jól kijövünk, a humorunk is ugyan olyan gyökér szóval én nagyon szeretem őt és szerelmes is vagyok belé. Nem akarom elveszíteni vagy azt, hogy megváltozzon ilyen irányba. Mert ez nekem tök aggasztó úgy érzem telebeszéli a fejét, hogy ilyen szép olyan szép, tanulnia sem kell egy ilyen lánynak (ez halál komoly). Én is bókolok neki de tök máshogy, így is tudja magáról milyen szép minek lenézni annyira hogy ő mintha csak ezzel tudna boldogulni?! Ilyenekkel tök felhúz.


Ez ilyen nagyon tipikus rossz nevelés legalábbis szerintem, csak nemtudom én mit tehetek, hogy ne "rontsa el" nekem? Nagyon szereti az anyját, jóban vannak és ezek most csak apró problémák de eléggé kiakasztó ha belegondolok, hogy barátnőm esetleg olyan lesz mint az anyja...


2017. ápr. 16. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuu lehet ez kemény meccs lesz, sajnos voltam már ilyen helyzetben és nem lett jó vége.
2017. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha anyukának bejött ez az életfelfogás, akkor biza mindent meg fog tenni, hogy a lánya is ezt alkalmazza.


És hát ebbe te szerintem nem nagyon fogsz beleférni. Anyuka szerint sem, és előbb-utóbb a lány szerint sem.

Más világ lesznek, no. Ennyi az egész.


Igazából az egyetlen megoldás az lenne, ha bizonyítani tudnád, hogy az anyja élete egy rakás sz**t se ér. De nem tudom, hogy hogyan vennéd rá, hogy elszólja magát - legtöbbször az ilyen emberek még önmaguknak sem vallják ezt be.

2017. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!