Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológusra lenne szükségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Általában csinosnak, szépnek tartanak, de én nem tudom ezt elhinni. Általában a férfiak megbámulnak az utcán, de ez nem tudom hogy amiatt van-e mert tetszek nekik, vagy mert hülyén nézek ki. Valahogy nem hiszem, hogy akárkinek jó lennék. Ugyanis eddig mindig csalódtam a férfiakban. Mindig olyan indokokkal dobtak ki, már akik velem szakítottak, hogy én túl jó vagyok hozzájuk. De ezek szerint inkább én nem vagyok jó senkinek. Nem vagyok egy népszerű ember, talán ez is baj lehet.
2017. máj. 27. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ez személyiségzavar vagy mentális betegség lenne, egyszerűen csak rossz emberekkel vetted magad körül.
2017. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs szükség pszichológusra, ha csak szimpla önbizalomhiánnyal rendelkezel. Kezdj bele valami újba, válts stílust, érj el sikereket, sportolj és vedd félvállról a pasizást, nem kell rágörcsölni. Hidd el, nem veled van a baj, a pasik egy jelentős része, olyan amiket leírtál, ez nem csak veled fordul elő. Velem is, másoknál, a szép lányoknál is. Nincs itt semmi gond, csak ne görcsölj rá a dologra. Végezz egy kis önismeretet is, fókuszálj a karrieredre inkább és hidd el, jönni fog majd egyszer valaki normális, mikor nem is számítanál rá! :)
2017. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. önbizalomhiányban szenvedsz

2. nincs önértékelésed

3. szerintem nem is szereted és nem is tiszteled magad

4. nincs szükséged pszichológusra, inkább keress a neten, vagy olvass önismereti, pszichológiai könyveket, növeld az önbizalmadat és önszeretetedet. Bagdi Bella, Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó anyagait tudnám neked ajánlani.

5. nem abból kell kiindulni, hogy egyszer-kétszer csalódtál. levontad valaha ezekből a következtetést? hogy mégis miért csalódtál? mi romlott el a kapcsolatodban?

6. lehet, hogy mindig ugyanolyan típusú pasikat választasz, és akkor tudatosan rontod el a kapcsolatodat

2017. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Önismeretet hiába végzek, hogy pl. kedves ember vagyok, de mások nem látnak annak. Amúgy önbizalmam sincs, és rá vagyok görcsölve, mert már 26 éves vagyok, és még mindig senkim.
2017. máj. 27. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:

És volt már normális, tartós párkapcsolatod?


Bocsi a kérdésért, de a külsőddel minden rendben? Szép/átlagos arcod van és nem vagy túlsúlyos?

2017. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, kezdjük ott, hogy fogalmad sincs, hogy mit jelent az önismeret, inkább nézz utána. Jót fog tenni neked!
2017. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szépség relatív, nyilván én se tetszek mindenkinek. De olyan ember nincs, aki mindenkinek tetszik. Egyáltalán nem vagyok, sőt épp ellenkezőleg. De szerintem nem ettől függ, mert kevésbé szép emberek is az ismerőseim közül, megtalálják az igazit. Még eddig igazi párkapcsolatom nem volt, a leghosszabb is olyan 2 hónapig tartott.
2017. máj. 27. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem csak személyiségzavarra meg súlyos dolgokra van... Ne legyetek már suttyók


Egyébként ha te úgy érzed, szerintem nyugodtan elmehetsz hozzá, egy ilyen probléma 4-6 ülésnél nem szokott több ideig tartani így látatlanban. Lehetséges, hogy meg tudnád oldani te is (sőt), de van, hogy jobb, ha valaki célirányosan vezet és mondjuk hónapok-évek helyett valamivel hamarabb segít helyretenni ezt.

2017. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajod, hogy már rá vagy görcsölődve
2017. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, ez a probléma. Szerezz magadnak. Ha úgy érzed, szakember segíthet, nem szégyen hozzá fordulni, ezért tanult, ebből él, lesz hasznos tanácsa.
2017. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!