Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy villám,3 kocsim és 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy villám,3 kocsim és 3 havonta nyaralni járok egzotikus helyekre, ismerkedünk? Egy ismerősöm szerint ennyi elég, és rengeteg nő ír neki társkereső oldalakon, miért?

Figyelt kérdés

Gyerekkori jóbarátom. Mindketten jó körülmények között élünk, de neki kicsit más az elképzelése az életről, mindent a könnyebbik részéről közelít meg.

Én is társkeresőzök,átlagos sikereim vannak, havonta egy két tali, de volt már komolyabb kapcsolat is ilyen oldalról.

Persze én nem írok ki hasonlókat.

Neki nagyon fullos barátnői szoktak lenni, sőt, sokszor elég tartós a kapcsolat is, volt neki többéves kapcsolat is netes oldalról.

Nem hittem el, mikor mondta, hogy ezt az egy mondatot szokta elküldeni, és mindig várja kik írnak majd vissza.

Kértem, hogy egy általam kiválasztott oldalon regisztráljon, azokkal a képeivel, amiket felszokott rakni, ha ismerkedik, és küldje el a fentebb leírt mondatot, hogy mik lesznek az eredmények.

Az a durva, hogy még olyanok is írtak, akiknek ő nem is írt, csak megnézték az adatlapját, és rögtön egy kisregényt küldtek a hölgyek magukról.

Volt ott minden, eladó,fodrász, műkörmös, jogász, közgazdász.

Nektek is hasonló észrevételetek van ezeken az oldalakon?



2017. máj. 19. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Én megyek fogat mosni, utána elolvasom. Esti mesének jó lesz.
2017. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez a sztori ott sántít már, hogy mi a francnak 3 autó?
2017. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Belinkelném legszívesebben hogy melyik oldal, de nem teszem.

Az ő regét sem akarom kiadni, így is írnak neki épp elegen.

Az érdekelne, ki hogy ezekkel a dolgokkal ismerkedés terén?

Másnak is bevált az ilyen módszer?

Vagy inkább elítélitek aki így ismerkedik?

Vagy nemcsak az eredmény a fontos, hogy talált egy párt magának, akivel lehet leéli majd életét?

2017. máj. 19. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
mér te olyannal akarod leélni az életed aki az autod miatt ir rád?
2017. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én szoktam találni normális lányokat, bár elég nehéz.

A haverom inkább könnyít a dolgon, és van neki sikere.

Kevesebb energiát fektet a társkeresésbe,mégis hatványozottan nagyobb sikerélménye van.

Nem rövid kapcsolatai vannak, ahogy írtam, volt neki nagyon hosszú is, azt mondta az a lány is erre a szövegre írt neki vissza, és majdnem eljegyzés is lett belőle.

2017. máj. 19. 21:40
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Persze meg gyereket is akartak tőle egyből nem? Na jó egy újabb köntösbe bújtatott "ezisaztbizonyítja, h minden nő anyagias ri anc" poszt. Ma már a 2456-ik..Mondok én neked valamit. Aki ezzel kezdené, hogy mennyi mindene van az nálam sosem rúgott volna labdába mert egyből arra gondolnék, h nyilván csak csajokat akar felszedni ezzel a szöveggel, nem komoly kapcsolatra hajt, vagy pedig olyan gáz pasas lehet, hogy muszáj kompenzálni az értékeivel mivel mása sajnos nincs. :D


Egyébként mondd nálad ez fétis szinten van jelen? Ez a téma hoz lázba vagy mi?

2017. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
nekem van legalább 6 villám, meg komplett étkészletem is! Van két autóm, igaz egy totálkáros, meg van egy biciklim, ami annyiba kerül, mint egy húszéves BMW... :D És gyakran járok egzotikus helyekre, mint Pálma Bisztró, Lesz Vigasz Leszpresszó, Éden kávéház... :D
2017. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Van 3 kocsid,és 3 havonta jársz egzotikus helyekre nyaralni,de ugyan már,ki hiszi el,hogy csak egy villád van? Mert pl nekem nincs 3 kocsim,és nem is járok 3 havonta egzotikus helyekre nyaralni,de naponta 4 villát legalább elhasználok az étkezéseimhez..
2017. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ahha, persze :)
2017. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!