Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat egy ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy ilyen férfi társat magának vagy készüljön fel az örök magányra?

Figyelt kérdés
Nagyon visszafogott, nagyon kedves emiatt szinte feminin beütése van. Túl érzelmes és első 4-5 randin csak beszélgetni akar semmi szexuális közeledés ugyanis idő kell neki hogy szexuálisan megnyíljon egy nő felé
2017. máj. 28. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

ja.. míg neked 4-5 randi kell, addig a másiknak 1 se..


szerinted ki lesz a nyerő?!

2017. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Alapvetően nagyon tisztelem, ha tudunk beszélgetni és nem azzal "ócskul" el úgymond a beszélgetés, hogy csak a szexuális célozgatás megy és nincs érdemi téma.


Viszont nekem azért kell az a kis szikra, hogy érezzem, hogy a másik észrevett, mint nőt. Ha nem flörtöl velem, nem "rosszalkodik" kicsit (semmi szexuális közeledés, még csóknak sem kell lennie, csak egy olyan megjegyzés, érintés vagy bármi), akkor én is könnyen elvesztem az érdeklődésem.


Tudod, nekünk (szerintem többségünknek) jó érzés az, ha valaki a férfias oldalából is mutat valamit és kicsit megvillantja, hogy mi hogyan tudunk egymással viselkedni férfi-nő relációban is és nem csak ember-ember relációban. (Itt hozzáteszem, hogy az is nagyon-nagyon fontos, de alapvetően az benne van egy barátságban is, míg az, hogy van valami minimális szexuális töltete az egésznek, pont a randizás lényege.)


Nem kell kitárulkozni és ajtóstól rontani a házba, de nagyon jól esik, mikor az ember a saját nemét is képviseli valamilyen szinten a beszélgetésben.:)

21N

2017. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, nálam nem létezik nemek szerinti viselkedés. Nincs olyan tulajdonság, amit elnézek vagy nagyra becsülök valakiben a neme miatt.
2017. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Még a 2. is azt írta virágnyelven, hogy azért tököt kellene növeszteni.


Az hogy valaki magabiztos, jó dumás, tökös, önbizalommal teli, kezdeményező férfi, nem egyenlő azzal hogy rohadt nőkihasználó macsó.

2017. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg igenis van. Miért ne? Egyik ismerősöm pont ilyen beállítottságú és igaz, jó sok randi után, de úgy néz ki, sikerült összejönnie a kiszemelt lánnyal. Nem minden lány arra a "tökös" pasira vágyik, ha jól megvannak együtt, idővel meg tudnak bízni egymásban, van némi közös érdeklődés és megvan vonzalom is. Kinek mi jön be.
2017. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, talán csak nehezebben.

Azért éreznie kell a nőnek, hogy szimpatikus, ha kicsit is, de flörtölni kell a másikkal, vevőnek kell lenni az ilyenekre (téma, szemkontaktus, érintés pl) hogy érezze mindkét fél, hogy működik a kémia.


Ha ez a plussz megvan a randin, valószínű, lesz folytatás, és nem úgy mentek haza, mintha csak jól kibeszélgettétek volna magatokat / azt akár egy tök idegennel is lehet.


Kicsit változtass azért azon, mennyire mutatod ki az érdeklődésed. Ha eljutottál egy randiig, érdemes kihasználni a lehetőséget, felkelteni és fenntartani az érdeklődést, hogy kapcsolat is lehessen belőle. ;-)


N

2017. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó, de mi van akkor, ha a kérdező egy randi után még nem szokott ilyeneket érezni egy nő iránt? Ha kell neki ehhez több találkozás?

Akkor miért kéne megjátszania ezeket a dolgokat?

2017. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, azért az már az első alkalommal kiderül, kivált-e belőle valami érdeklödést a másik - túl azon, hogy egy következő találkát is megbeszélnek.

És nem csak a szexuális vonzalom gondolok, ha más nem, egy-egy mosoly, vagy hogy elmondja, mennyire szimpatikus, és nagyon reméli ez viszont is igaz.


Vagy ha ennyit sem tud levonni a dologból elsőre, tervezzen maratoni randit, hogy mindenre választ kapjon, amiből kiderül, jobb nem jut eszembe. ;-)


Mellesleg első alkalommal még nem lehet tudni, valóban a másik fél lesz a Társ egy életre, erre nincs elegendő kérdésszám, egy csomó minden csak menet közben derül ki.


N

2017. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 keressen akkor olyan nőt, aki nem rinyál azon, ha nincs csók/szex az első randin.
2017. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

"Hát, azért az már az első alkalommal kiderül, kivált-e belőle valami érdeklödést a másik"


Jó, te így működsz, elhiszem, de miért annyira hihetetlen az számodra, hogy más meg másképp működik?


Férfiként én mondjuk nem tudom ezt elképzelni, hogy legalább szexuális vonzódást ne érezzek egy nő iránt már első randin(ha esetleg mégse érzek, második randi nem lesz), de ettől még nem tagadom annak a lehetőségét, hogy más férfi másképp működjön.

2017. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!