Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinek sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek sokkal könnyebb dolga van ha ki akarja zárni a nőket az életéből mint ha egy nő akarná a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy férfi ha ki akarja zárni az életéből a nőket akkor csak él, nők nem fogják zargatni.

Ezzel szemben egy nő ha magányos akar maradni akkor nehéz dolga van mindenhol férfiak próbálkoznak majd nála, zaklatják őket, nem hagyják békébe


2017. máj. 30. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Tudok olyan nőket, akik egészen sikeresen zárják ki a férfiakat az életükből, és kb a próbálkozók az első pillantásánál feladják.


Egyébként meg az ember társas lény, a sikert általában nem abban mérjük, hogy annak jó, aki erről le akar monani.

2017. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok, de egyáltalán nem csinos, soha sem zaklatott senki a szerelmével, konkrétan egy randira sem hívtak el még, élőben aosem akart senki megismerni. Csak úgy tudtam kapcsolatot találni, ha én dolgozt meg érte. Szóval ez nem igaz.
2017. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát #2-es... ma nagy fordulatot fog venni az életed. Most, hogy ezt így kiírtad kb 113432db randiajánlat fog még este nyolc előtt landolni a privát fiókodban (remélem az egész oldalt azért nem borítják meg a kollégák :D)
2017. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
3.: nem írtam, hogy akarok is valamit, úgyhogy ez felesleges próbálkozás lesz.
2017. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4: én is csak annyit mondtam, hogy ez fog történni, nem azt, hogy erre vágysz :)


(én még férfiként is volt, hogy kaptam vagy egy tucatot, mikor félreértették az egyik kommentem, és nőnek gondoltak)

2017. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag férfinek nem kell kizárni a nőket az életéből, a nők így sem-úgy sem foglalkoznak vele, teljesen mindegy, mit akar.
2017. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, még egy szép, csinos nő is meg tudja oldani, ha ügyes...amúgy a " jó pasiknál" is egyre több az önkéntes hölgy- jelentkező, és egyre "agresszívabbak"....jujjj.
2017. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Minimum atlagos no vagyok, de nem zaklatnak ferfiak szerencsere. Ha meg valaki epp probalkozik, annyira nem bonyolult lerazni.
2017. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kerül több erőfeszítésbe egy nőnek sem hogy ne hajtsanak rá. Csak azokat a nőket zargatják a való életben akik különlegesen szépek vagy tesznek róla, hogy mindig a fókuszban legyenek egy normális átlag nőt nem fenyeget ez a veszély.
2017. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet, nem az a megoldás, hogy kizárjunk komplett nemeket az életünkből, hanem az, hogy jobbá, szociálisabbá tegyük az életünket....?
2017. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!