Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinek sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinek sokkal könnyebb dolga van ha ki akarja zárni a nőket az életéből mint ha egy nő akarná a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy férfi ha ki akarja zárni az életéből a nőket akkor csak él, nők nem fogják zargatni.

Ezzel szemben egy nő ha magányos akar maradni akkor nehéz dolga van mindenhol férfiak próbálkoznak majd nála, zaklatják őket, nem hagyják békébe


2017. máj. 30. 07:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mitől lenne nehezebb? Egy nő is simán lekoppinthatja az udvarló férfiakat ha éppen nincs kedve ismerkedni, és egyedül is jól érzi magát.
2017. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mégvegy példával is szolgálhatok: kolléganőm; gyönyörű, intelligens, stb...az elején olyan ügyesen lepattintott minden kéretlent, hogy ő a bevehetetlen vár már hosszú ideje, nem is próbálkozik senki mála...
2017. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egy férfi ha ki akarja zárni az életéből a nőket akkor csak él, nők nem fogják zargatni. "


Aha persze kivéve a boltban, konditeremben, uszodában...

Jönnének oda ismerkedni. És már nekem kínos az egész h mér nem lehet békén hagyni, h már megint itt az X-edik csaj és már megint jön a magyarázzam meg h nem nem vagyok meleg c rész.


Csak nem kívánok ezzel foglalkozni. És megint majd döbbent arcot vágnak. De Miért ?....

El se tudod képzelni milyen rohadt unalmas ezt minden alkalommal végig játszani. Minden egyes embernél.


28 F

2017. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Átlagos nő vagyok, 5 éve még csinosnak is voltam mondható. Soha nem zaklatott senki, egész életemben csak páran próbálkoztak be,azok is többnyire csak szexet akartak. A kivételhez hozzámentem, de most újra egyedül vagyok. Kizárom a férfiakat és ez a kizárás nem kerül erőkifejtésbe. De fiatalon is kizártam őket és akkor sem nyomultak.
2017. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Annyiból könnyebb a dolga, hogy ő nem akar családot, és prostit még mindig kaphat pénzért, ha akar. De még így is bődületesen nehéz megszabadulni a nők iránti vágytól. Mindenesetre bölcs és hasznos törekvés. Én maximálisan támogatom az ötletet, hogy kizárjuk a komplett nemet az életünkből, minden sokkal egyszerűbb lesz. A boldogság meg nem párkapcsolat függvénye vagy következménye.

Egyébként nagyon jól írták: A nők ígyis-úgyis leszarják, szóval azzal hogy kizárja őket az életéből, igazából nem sokat változtat a dolgon.

2017. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!