Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a gyönyörű nők nagy átlagban nem azért buták, mert ez az "ára" az előnyös külsőnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy aki szép, azt megtanította rá az élet, hogy semmit nem kell tennie azért, hogy nagyon sok mindent megkapjon, kezdve a legjobb, legtehetősebb pasiktól át a legjobb álláslehetőségig. Egyáltalán nem kell "észre" fejleszteniük, nyugodtan lehetnek felszínesek és könnyelműek, mert gyakorlatilag elég, ha képesek normál ember módjára kommunikálni, már az ölükbe hullik minden. Tehát nem azért tűnnek butának, mert genetikailag azok: egyszerűen soha nem voltak rákényszerülve, hogy gondolkodjanak az előrejutás érdekében.
2017. máj. 30. 12:38
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Én szép is vagyok, meg okos is mindfuckkkkk
2017. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Részben igaz, de van ahol még hátrány is hidd el. Most nem akarok nagyképűnek tűnni, de valamennyire én is tudok azonosulni az előnyös külsejű jelzővel, és azt tapasztalom a munkahelyi környezetben- ráadásul olyan területen dolgozom, ahol többnyire férfiak- egyrészt nagyon sok a szexista és szexuális poén irányomban, ami zavar, de nem igazán lehet mit tenni ellene- Nem öltözöm kihívóan, de mindig találnak rajtam valamit, amit meg lehet dicsérni, ez persze jól esik, de nagyon nehéz dolgom van, ha azt szeretném, hogy az üzleti teljesítményemet értékeljék. Nem is szeretnek sokan, például néhány kollega a nők közül kifejezetten fúj rám az elejétől fogva. A férfiak közül, akiknek alacsony az önértékelésük, még rátesznek egy lapáttal arra, hogy engem csak női minőségemben lehessen értelmezni. Még egyszer mondom: nehéz ez ellen tenni, és hátrányként érzem. A kevésbé előnyös külsejű kolleganőm kevesebbet teljesít, szerintem a jelleme is elég kellemetlen, még is komolyabban veszik őt. Szóval munkában nem érzem előnyösnek. Párkapcsolati téren sem, mivel a legtöbben külső alapon közelítenek felém, a testemet nézik, miközben nekem az a vágyam, hogy valaki megismerje a gondolkodásom, és hát...szeressen.
2017. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért rossz is a kifejezés szerintem, nem buták, csak tapasztalatlanok. Mivel mindent megcsinálhatk helyettük a tenyerén hordoztak őket a társadalom, és ők kevés helyen érvényesülhettek saját valódi énükkel.


Én ezt egyébként az elhízott emberekkel tudnám hasonlítani, csak míg az egyik direkt jutalmazza magát állandóan édességgel, a másik akaratlanul is kapja a jutalmat, a sok dícséretet stb.(bár azért szerintem a többség szeret benne dagonyázni) És aki úgy kapja a dícséretet meg a jutalmakat, hogy semmit nem tesz érte, csak van, vagy a másik példában zabál mint az állat, annak kevés motivációja lesz akármi másban, így kevés tapasztalata, és így esetleg ügyetlen lehet ebben abban. De ezt szülői túlzott elkényeztetések, és túlzott törődés is előidézheti.(igen, ez van ha egy szülő túlzottan a tenyerén hordozza a gyerekét, teljes életképtelenséggel fog szembenézni szegény egyed kora felnőttkorában, és ránő a szülők nyakára, de ezt a szüleinek köszönheti.)

2017. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es és fun fact, hogy a dekoratívabb nőkre irigykednek. Én is úgy látom, hogy ha önállóan valamire való életet próbálnak elérni az ilyen nők, azt nem veszik egyszerűen figyelembe, mert egyszerűen akkora szerepe van a jó női fizikumnak a mai világban, hogy szinte semmivel se tudja versenybe állítani azt egy ilyen nő. Ezért sokan nem is próbálkoznak, és nem tapasztalnak meg dolgokat, stb, hanem csak dagonyáznak abban. Mondjuk unokatesóm is ilyen, és ő meg pl. ilyen sminkes dolgoban, szépségiparban nagyon komolyan veszik(országban a leghíresebb/legkomolyabb emberekkel dolgozik együtt), mivel hát hogy dekoratív, és akkor biztosan ért ehhez. Szóval lehet hogy a pálya az ami nehéz amiben te vagy egy ilyen típusú nőnek.
2017. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább talán az önértékeléssel függ össze, nem elsősorban a külsővel nemtől függetlenül. Akinek fontos a külseje, és sikereket ér el vele, lehet hogy ez kerül nála a középpontba, minden téren a külsőségek. Van nekem is olyan ismerősöm, nem is egy, aki baromi szépnek tartja magát, nagyon ad a külsejére, a márkákra, a kocsija típuusára stb, és mindent posztol közösségi oldalakon. Lehet hogy amúgy nem lenne buta, de beszűkült a látótere, erre kap pozitív visszajelzést, és azt gondolja, most aztán sikeres, és mindent jól csinál. Tehát megreked egy szinten, és nem érzi szükségét tovább fejlődni, fejlesztenie magát, kivéve persze külső dolgokban.

De olyan ismerősöm is van, aki nagyon szép, de nem központi motívum ez az életében, művelt, érdeklődő és nyitott. Na neki nehéz kivergődnie a sztereotípiákból, mert nem csak hogy nem nézik ki belőle, hogy értelmes, de nem is várják el tőle. A kettő együtt már ijesztő pl egy férfinak sokszor, kisebbség érzést kelthet, ha egy nő szép is és intelligens is.

2017. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szépsége miatt egy nő sosem fog csak úgy olyan allást megkapni, ami nem kirakatbaba funkciós (titkáenő, recepciós stb), hanem felelősséggel bíró, magas pozíció.
2017. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A pályámat azért választottam, mert szeretem, a számok embere vagyok. Nagyon szívembe tud markolni, amikor minden igyekezetem ellenére is nőként kezelnek az irodában, üzleti körökben. És az is rosszul esik, ahogy a kolleganők bánnak velem, ki is beszélnek. Amit te előnynek nevezel, hogy könnyen megkapunk bármit, rám nem vonatkozik, mert nem flörtölök, ezért ellenkezőleg. amikor kiderül, hogy nem vagyok nyitott a flörtre: frigid p..csa leszek mások szemében, illetve bunkó, szemét, beképzelt.
2017. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. Ettől függetlenül én cserélnék veled.

Ronda vagyok, és nem mennek a számítások. :"D

Hidd el, ha csúnya lennél, akkor meg azt kapnád, hogy "Úristen, ez egy nő, és nem szép? Hát hogy képzeli?!"

Sajnos mindennek megvan a maga hátulütője. :"D


21/L

2017. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, én szép és okos is vagyok:D
2017. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!