Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő egyedülálló, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyedülálló, nagyon szereti a kutyákat és sok kutyás képet tölt fel az azt jelzi hogy nagyon magányos?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát szerintem igen.
2017. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Valószínű igen.
2017. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ez azt jelenti, hogy szereti a kutyákat. Ha te nem, akkor tipli van.
2017. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az azt jelenti, hogy szereti a kutyákat.
2017. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Boldog párkapcsolatban élek már több, mint másfél éve.

Van egy kutyám, akit imádok, és hát igen, szoktam róla képeket posztolni, mert annyira cuki. Sőt, időnként videókat is készítek róla.


Magányos vagyok? Nem, egyszerűen csak imádom a kutyusomat. A barátom egyébként szintén imádja a kutyákat és a macskákat, mondjuk nekem nem is kellene olyan ember, aki nem. Túl sok nézeteltérésem lenne egy olyannal, aki nem szereti az állatokat.


21/L

2017. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Abból, hogy szereti a kutyákat, ne következtessél ilyenre.

Az is lehet magányos, aki utálja az állatokat.

2017. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Azért ismerek jó pár olyan kutyás fanatikust, aki képtelen bárkihez is alkalmazkodni, értve a kollégáitól elkezdve a szomszédokat. Nemhogy párkapcsolat. Ők mindig iszonyatos erővel hangsúlyozzák, hogy a kutya jobb, mint egy ember, egymillió kutyás poszt.


Szerintem ez szánalmas, és nem azért, mert szereti a kutyáját...

2017. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Én nagyon szeretem az állatokat volt is macskám. De amit néhány ember leművel az már tényleg ijesztő-

Gondolok itt arra, amit az előttem lévő írt. Ez nagyon igaz!

Mikor más sem lehet hallani tőle, csak a kutyáról, macskáról akármilyen állatáról a sztorikat, videókat, cuki képeket.

Ez ugyanannyira fárasztó, mint amikor valaki a gyerekével pakolja tele a fb.ot, arról, hogy eszik, alszik, iszik, nevet, stb.

Mindenben a mértékletességet kéne érzékelni.

Lehet szeretni anélkül is egy állatot, hogy percenként tölti fel a cukikutyás képeket. Nem ettől lesz valaki jó gazdi szerintem.

2017. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én 13 éve élek párkapcsolatban viszont a munkám is a kutyákhoz kapcsolódik és a hobbim is. Ezért eleve több kutyás képem van mint amin a párommal vagyok. Nem vagyok magányos, a párkapcsolatomhoz meg a magánéletemhez viszont semmi köze az ismerőseimnek, elég ha a baráti köröm tudja mikor/hol vagyunk.
2017. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez aztán kombinálás a javából.
2017. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!