Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Családomnak igaza lehet azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családomnak igaza lehet azzal kapcsolatban hogy soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Családom szerint nem vagyok szerethető, kedves ezért soha nem lesz senkim. Idegenek meg azt mondják rám általában hogy kedves vagyok, de párkapcsolatra még se kellek senkinek.
2017. máj. 31. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy? Mit vársz tőlünk, hogy ennyi információból megmondjuk bármit? Szerintem a családi környezeted nem jó hatással van rád, olyan nincs, hogy valaki nem szerethető, mindenki szerethető. Azért kérdezem az életkorodat, hogy nem tudsz esetleg elköltözni? Környezetet változtatni? ha akarsz beszélgetni, írj nyugodtan privátba.
2017. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok.
2017. máj. 31. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Lány vagy, akkor nyilván baromság. Ha fiú lennél, akkor lehetne benne valami.
2017. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csaladod ismer idegenek nem,vagy csak azt latjak amit mutatsz magadbol.
2017. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, vagy kövér?
2017. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most az, hogy szerethető az kicsit relatív, hiszen lehet, hogy 10 ember azt mondja nem vagy szerethető a 11-ik meg belédszeret.. Ezt így nem nagyon lehet megmondani.

Ha esetleg szeretnél beszélgetni nyugodtan írhatsz.

2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!