Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az intelligens nők nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligens nők nehezebben találnak társat?

Figyelt kérdés
Tudok sok sikeres,viszonylag fiatal nőt,akiknek nem sikerült társat találniuk.Tanárnőt,doktornőt,szájsebészt...Pedig nagyon közvetlenek,jó szándékúak és nincsenek elszállva maguktól.

2017. máj. 31. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden intelligens női ismerősömnek van pasija. Az igaz, hogy a hülyéknek is, de nem erről szólt a kérdés.
2017. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Az intelligens nőknek olyan elvárásaik vannak néha, hogy egy pasiban nem találnak meg mindent...ezért vannak sokan egyedül.
2017. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

1. A nehezebben társat találó nők szívesebben mondják magukra hogy intelligensek, hogy így leplezzék a párkapcsolati kudarcokat?


2. Aki diplomás és/vagy sok pénzt keres (nemtől függetlenül), az egyből intelligens embernek számít?

2017. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy vannak jelentkezők, de borzasztóan ki tudok ábrandulni valakiből, ha rossz a helyesírása, vagy azt érzem, hogy nem élvezetes vele társalogni, mert nem kihívás.
2017. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem elég nehéz igen. Engem eddig mindenki agyon ajnározott hogy milyen intelligens vagyok, és bár még diplomám nincs, jelenleg egyetemista vagyok, azért nem csak a papíron múlik hogy valaki intelligens-e, nagyon nem. Szerintem az érzelmi intelligencia az, ami egyből lejön hogy van-e valakinek vagy sem.


Szóval, én 20 éves koromig nem is találtam magamnak fiut, pedig sokan érdeklődtek felém. Egyszerűen akár velem egykorú volt akár nálam jóval idősebb, valahogy annyira egyszerűek, buták, átlagosak voltak hogy nem tudtam velük kezdeni semmit. Aztán teljesen véletlenül megismertem a jelenlegi barátomat, aki nálam 10 évvel idősebb. Na, ő tényleg az intelligens FÉRFI megtestesítője. Nagyon intelligens, és emellett iszonyatosan okos is. Bármiről lehet vele órákig beszélgetni, nagyon nagy az érzelmi intelligenciája is. Határozott, igazi vezető egyéniség, a jég hátán is megélne. Sugárzik belőle a magabiztos férfiasság, egyszerűen tökéletes. Sose gondoltam volna hogy létezik ilyen férfi. És már 3 éve együtt vagyunk. Én a hozzám hasonló nőknek ilyen férfit kívánok, mert egy ilyen férfi soha nem fogja őket becsapni. Sajnos iszonyatosan ritka az ilyen FÉRFI. És, egy valóban intelligens nőhöz szerintem ilyen férfi illik.

2017. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

#5 A mostani palid 20 éves énjébe biztos nem szerettél volna bele. Ráadásul ő sem egy 20 éves lány intellektusába szeretett bele. :)

Az ömlengésed a nagybetűvel írt férfiről már meg se jegyzem. Az órákat képes beszélni bármiről, az csak üres csevegés többnyire. Érdemi információtartalma egy ilyen beszélgetésnek kb. 10 percben összefoglalható és le is tudható ennyivel ha ez a cél.

2017. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem találnak nehezebben, ők is könnyen találnak, már ha legyőzik a szokásos ösztönöket, ÉS ténylegesen nincsenek elszállva maguktól, mert lehet hogy beszélgetéskor úgy tűnik, de igazából ő is egy szobortesű szőke hercegre vár, aki nem létezik.
2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Itt olyan sok megkeseredett pasi van, akik csak fikázni tudják az intelligens nőket.

Nekik üzenem, hogy inkább a saját intelligenciájukkal foglalkozzanak, és fejlesszék azt, hogy megkaphassanak még ebben az életükben egy intelligens nőt ;)

Tudjátok, csak megkeseredett idióta kis pasikák szólják le így a nőket, mint itt egyesek, akikre rá se néz senki. Nem véletlenül.

2017. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hollófernyiges ***** válasza:
2017. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nőként azt mondom, hogy az mai intelligensebb, tanultabb nőknek a kicsit régimódibb gondolkodású férfiak jönnek be leginkább (pozitív értelemben), akik legtöbbször tudják, hogy hogyan kell udvarolni, kedveskedni egy nőnek, nem pedig szellemi trhányságból anyagiakat és kockás hasat villogtatni.

A globalista média által fullosan befolyásolt férfiak és suhancok nagyon nem tartoznak abba a kategóriába, amely ezeknek a nőknek bejönnek. 28N

2017. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!