Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első saját autónak melyiket...

Első saját autónak melyiket választanátok? 20/F

Figyelt kérdés

Igazából nekem 3 féle verzióm van és különösebb értelmességet nem tükrözhet a három alternatíva csupán szeretnék egy olyan autót venni ami tetszik is . Túl sokan nem szeretnék költeni rá és ez a három nagyjából egy kategóriába esik.

-Mercedes CLA 250 - 211LE újonnan

-Audi A6 3.0 - 245LE 21.000 km

-BMW X6 4.0 - 306LE 32.000 km


Az Audi és Bmw-t is két ismerőstől venném, tényleg hibátlan állapotúak . Mégis sokkal kedvezőbb az áruk az újakhoz képest, azt a plusz pár milliót szívesebben költeném másra. Tudom ,hogy az X6 kicsit kilóg a kettő közül de ez tetszik a legjobban és az utakon is jobban boldogul mint egy nem épp magyar utakra szabott CLA + most is SUV-ot vezetek. Épp ezért vonz egy coupés "normál" autó is . De más verzió is szóba jöhet



2015. jan. 6. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
szerintem mindegy hogy mit választasz,mert a kérdésed alapján ha kimész a budira,akkor pénzt szarsz!ebből kifolyólag szerintem számodra a leglényegesebb a design,meg hogy a színe passzoljon a szemed színéhez!
2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Most le leszek pontozva, de szerintem kamu.
2015. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tessék felpontoztalak :)
2015. jan. 6. 20:37
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
"Húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor"
2015. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Áhh, dehogy kamu, csak a brókerfizetéssel rendelkező pincér úr tért vissza egy új kérdés erejéig.

Nekem a CLA-val és az A6-al van tapasztalatom, mindkettő új. Jobban kedvelem a CLA-t, úgyhogy azt ajánlanám, ha választani kell. Én az A6-ot csak télen használom, hogy kíméljem a CLA-t. Ezt a kombinációt ajánlom, aki igazi úr, az vegye meg mindkettőt. A SUV-okat nem nagyon kedvelem, mert azoknál a magas üléspozíció és felépítmény miatt teljesen más sebességérzet.

2015. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak egyet szeretnék köszi, majd talán pár év múlva jöhet a második , bár akkor már mást akarok beújítani :D A CLA nekem is jobban tetszik viszont úgy tudom kényelmetlen a magyar útviszonyokat tekintve. Az Audinál már kicsit jobb a helyzet , viszont az tetszik a legkevésbé. Meg errefelé amúgyis nagyon sok van.

Az x6-osról esetleg valami tapasztalat? :)

2015. jan. 6. 20:54
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

"Túl sokan nem szeretnék költeni rá..."

Innen válik viccessé az alábbi lista. Mondjuk gondolom úgysem a te pénzedből van.


Ha esetleg nem kamu: Én az A6-ot venném. De ha már ennyi pénze van valakinek, akkor tényleg csak az a döntő, hogy milyen az illető ízlésvilága.

2015. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát de ez azért nem olyan hatalmas összeg. X6 - A6 is elég gyakori az utakon nem beszélve az X5,Q7,ML merci sorolhatnám. Nem értem miért lenne kamu nem Lamborghinit akarok venni :)
2015. jan. 6. 21:08
 9/18 anonim ***** válasza:
talán azért mert az átlag magyar fizetésből jó ha egy zsigulira futja,te meg jössz itt azzal hogy x6os bmw meg társai!meg nem tudom te hol laksz hogy számodra pláne gyakori jelenség az ml merci,meg az audi q7!!
2015. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
20 évesen első autónak? Vegyél te is diákmelós fizuból 1.1-es Saxo-t! ;)
2015. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!