Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerettetek már bele valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele valakibe, vagy szeretett belétek valaki itt, egymásnak írogatás után?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ide csak trollkodni járok, senkit nem láttam, aki reál life megütni a szellemi mércét.
2017. jún. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
:D nekem sem sikerült, de normális ember itt nem ismerkedik,tele az oldal kiéhezett lúzer pasikkal.
2017. jún. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 AchromaticSmarties ***** válasza:
29%
:D nekem sem sikerült, de normális ember itt nem ismerkedik,tele az oldal kiéhezett lúzer nőkkel.
2017. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Heart of Darkness ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerelem nem volt, erős vonzódás igen, persze, miután találkoztunk személyesen. De azóta nem ismerkedek olyan szándékkal GYK-n, barátkozok csak, viszont volt már, aki ezt félreértette, és inkább ,,eltűntem" neki, mert nem értette és kapcsolatot remélt, plusz teljesen megváltozott a levelezés minősége miután rájött, hogy lány vagyok. Egy srác van, akit innen ismertem meg, és találkozgatunk azóta is, de vele is csak barátként szigorúan.

Most mondanám, hogy lehet itt ismerkedni, mert lehet, de nem éri meg, általában az itt ismerkedőkkel mindig van valami gond. És nem külső dolgokra gondolok.

2017. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Volt. Kölcsönösen is. Főleg találkozás után.

Lány vagyok

2017. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen,3 éve együtt is vagyunk.
2017. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, mi lassan 2 éve hogy együtt vagyunk
2017. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt nem, de tàrskeresőn igen, az első randi alatt- utàn nagyon hamar kialakultak az érzelmek mindkettőnknél. 7 éve vagyunk együtt. Viszont a bő 2 hét alatt amíg csak írogattunk egymàsnak màr egyre jobban megkedveltem és szimpi lett. A szerelemhez azért kell a személyes talàlka .
2017. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!