Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kevesebb, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kevesebb, esetleg selejt vagyok, ha nemhogy még kapcsolatot sem tudok találni még hosszú idő alatt sem, de még egy randit sem tudok összehozni?

Figyelt kérdés
Állítólag egy átlagos huszonéves nőnek nem kéne gondot okoznia, hogy rövid idő alatt találjon valakit kapcsolatra.
2016. aug. 5. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Válogatós vagy. Vagy nincsenek a környezetedben férfiak. Milyen munkakörben dolgozol ha szabad kérdeznem?
2016. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
0%

Egyértelműen.

Mivelhogy számodra ez gond, és nem tudod megoldani, azt sugallod számunkra, hogy valamilyen szempontból életképtelen vagy.


26/F

2016. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2016. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Valószínűleg tényleg komoly gond van veled, ha ez igaz.

Vagy tényleg csúnya lehetsz(értsd dagadt) vagy a természeted taszító nagyon.

2016. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
mi bajod? miért nem tudsz párt találni?
2016. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem ettől függ, hogy valaki több vagy kevesebb. Azért mert ilyen beteg világban élünk, ahol egy nagy rétegnek a vonzó pénzes emberek a valakik, a másik rétegnek meg a bunkó, beképzelt parasztok a valakik, attól még nem feltétlen azzal kevesebb valaki, hogy nem ilyen. És nők esetében nem tini-kamasz qva, hanem egészséges életvitelt folytató lány.

Ha nagyon akarsz valakit jobban kell oda tenni magad, egyértelmű jeleket kell adnod.

2016. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

En ismerek ilyen csajt sokat, akivel osszejonnek de sajnos nincs kozel.

:(

2016. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha semmi nem megy hosszabb ideje, annak oka van. Csak te tudsz magadba nézni, és rájönni mit rontasz el.


Én külsőleg több szempontból is hátrányban vagyok egy átlagos nővel szemben is, mégsem okozott nagyobb gondot a randizás.

Amikor kifejezetten nem akartam semmit senkitől, akkor voltam 2 évig egyedül. Amikor akartam, napok alatt összehoztam egy randit.

Komoly kapcsolatra értelmes párt találni , na az picit több idő volt, de csak pár hónapról van szó, nem évekről.

2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

nehéz társat találni,még nem vagy lekésve semmiről sem!

ne aggódj majd találsz társat! nem olyan egyszerű!


Kevés értelmes,rendes hűséges férfi létezik,ezért nagyon nehéz őket megtalálni!

sok sikert! 30N

2016. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Igaz társat találni nagyon nehéz, eddig még nekem sem jött össze egy tartósabb kapcsolat. Fogalmam sincs mi lehet ennek az oka.
2016. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!