Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendkívül motivált vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül motivált vagyok a társkeresés terén, de mégsem tudok barátnőt szerezni, rágőrcsölök a dologra, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Rendkívül motivált vagyok, annak ellenére, hogy rengetegen utasítottak már el és gyakran ridegek, bunkóak velem az emberek.


De nem tudják elrontani a kedvem és céljaim, maradok úriember és lelkes.


A baj az, hogy nagyon szeretnék barátnőt, ami elrontja a dolgokat nálam. :( Érzi mindenki, hogy rágőrcsölök, ez ellen mit tegyek?


2017. jún. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez ellen semmit nem tudsz tenni. A nők megérzik ezt egyből.

Egy megoldás van, olyan helyen kell keresned ahol nagy eséllyel a nők is ugyanazért vannak ott, hogy párt találjanak.

2017. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékszel a kanálhajlítós idézetre a mátrixból? Na az pont erről szól.


Ha változtatni akarsz egy körülményen vagy a környezeteden, pl. ahogy mások viszonyulnak hozzád, akkor magadon kell változtatni a saját szemed tükrében.


Sokáig én is azon görcsöltem, hogy hogy találjak magamnak barátnőt. Aztán rájöttem, hogy úgy találok, ha nem keresek. Mert aki keres az sosem talál.


Ha elkezdesz intenzíven magaddal foglalkozni, fejleszteni önmagadat kívül-belül. Annyira el leszel foglalva önmagaddal, hogy megszűnik a görcsölés a környezeted irányába és szinte maguktól jönnek majd a lehetőségek.


Még egyszer mondom: Aki keres az sosem talál. Ha felhagysz a kereséssel, mindenki a kezedbe ad mindent.

2017. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 baromság úgy ahogy van. 6 éve "foglalkozom" magammal és sz@r se jött, nem hogy bnő.. de még lehetőség se...
2017. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig csak a szingliség😀😂
2017. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettes jól mondja: aki keres, az keres. Nem keresni kell, hanem találni.


Erre van egy sztorim.

Tudod, én még voltam sorkatona. Ráadásul egy elég hülye helyen lévő laktanyában, szóval jó párszor kellett stoppolnom (no nem olyan sokszor, mert ritkán engedtek haza, de azért...)

Szóval fölfedeztem valamit.

Amíg a klasszik módon integettem a kocsiknak, addig a kutya sem állt meg. 5-6 kilométereket gyalogoltam, de sose vett fel senki.

Ámdeviszont amint feladtam a dolgot és "bánnyafszom, akkor most még nyolc-tíz óra gyaloglás, de beérek"... a leghosszabb út, amit megtehettem anélkül, hogy le ne lassított volna valaki, hogy fölvegyen, az olyan 150-200 MÉTER volt!

Kivétel nélkül így jártam: amíg görcsöltem, addig semmi - amint már nem érdekelt, bejött.


Szóval csak azt tudom mondani, hogy "add fel, fickó!" Attól ugyanis megnyugszol. És ha megnyugszol, akkor nem görcsölsz tovább. És ha nem görcsölsz, akkor nő az esélyed.


És még egy egyszerű recept: ne a becsajozás legyen a cél, amiért kotorsz, hanem annál sokkal kisebbek: rávigyorogni egy lányra (ÉS ENNYI,NEM TÖBB), egy ismerős lányt elhívni fagyizni (ÉS ENNYI, NEM TÖBB). Valakivel dumálni egy jót erről-arról (ÉS ENNYI). És így tovább, és így tovább... ha sok ilyet és ehhez hasonlót csinálsz, akkor begyakorlod, rutinos leszel tőle és magabiztos.

2017. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!