Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondják, hogy egy nővel való ismerkedéskor magabiztosnak kell lenni. De hogy tudsz ilyen lenni, ha annyira tetszik, hogy majd beleőrülsz?

Figyelt kérdés

Ha annyira a hatása alá kerültél annak az adott nőnek, hogy a közelében elfog a remegés, egyszerűen leblokkolsz, lefagysz tőle. Ki tud ilyen helyzetben magabiztos, tökös meg határozott lenni? A nő iránt érzett rajongás ilyenkor annyira megbéklyózza az embert, hogy szinte képtelenség még csak eljátszani is a határozott férfi szerepét.


Aki volt már ilyen helyzetben, hogy tudott magából akár csak egy szikrányi magabiztosságot is kipréselni? Hogy tudsz az érzelmeiden úrrá lenni és a férfi mivoltodban kiteljesedni ilyen szituációban?


Vagy aki ezt szajkózza, az csak menőnek akar tűnni, közben a valóságban ő is ugyanúgy leblokkol és ellágyul egy neki tetsző hölgy társaságában? :D



2017. jún. 2. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Győzd le magad :) Kerekedj felül ezeken a dolgokon. Egyébként az én párom is hasonló volt és szerintem ez cuki :)
2017. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított esetet tudok csak mondani. Régen olyan beszari voltam a fiúkkal, hogy konkrétan remegett a hangom...:D Nagyon kínos volt.:D


Aztán lassan kialakítottam a magam eszköztárát, hogy hogyan kell hozzáállni a helyzethez. Például úgy, hogy eleve elkönyvelem, hogy már megvan rólam a véleménye. És ha az tetszik, akkor jó vagyok így, ha nem, akkor mit vergődjek, jófej vagyok vele, mint ember, de nem akarom lenyűgözni és nem görcsölök rajta, mert nincs rá szükség. Illetve ha lenne is, komolyan, meddig tudnám azt fenntartani és mekkora bukás lenne később? Na ne. A másik, hogy értékes emberek vagyunk. Ő is, de én is vagyok épp olyan jó, mint ő. És én is tetszhetek úgy másoknak, akár neki is, mint ő nekem. Nem szabad abba a spirálba beszopódni, hogy ő milyen szuper. Ott kell, hogy legyen mellette, hogy "igen, de én is az vagyok a magam módján". Szerintem fontos, hogy ne tegyük ki a relációjelet magunk és a másik közé. Negatívan sem, hogy "jaj, én vagyok az isten", de pozitívan se. Neked van egy saját stílusod, saját egyéniséged, elértél dolgokat, ügyes vagy dolgokban, megvan a saját​ külső-belső szépséged és a saját életed. Ebbe a képbe sétált be egy másik ember a magáéval. És vagy passzol, vagy ő továbbáll, neked attól nem dől össze a világ. Lesz másik, mindig lesz másik, vagy valami, ami miatt nem kell erre úgy gondolni, mintha óriási tétje lenne.

Tudom, ezt mondani könnyű, meg nem akarok észt osztani, de azt kellene megérteni közben, hogy akármilyen csodálatos, ő is ember. Akihez te egyrészt felérsz, másrészt dönt ő, talán döntött is, anélkül, hogy neked bármilyen mutatványt végre kellene hajtani. Nem kell túltolni és menőzni, csak látni kell, hogy meddig ér el a kezed úgymond és mi az, ami lényegtelen tényező. Például az, hogy mi a véleményed vagy milyen vagy. Olyan vagy, amilyen. Ez vagy tetszik, vagy nem attól te rossz nem leszel, csak neki nem ez kell, és ha most sikerülne is jobb színben feltüntetni magad, ha nem olyan vagy, mint amúgy, akkor később derülne ki és bukna be, hisz mind tudjuk, a szerelem sem fed el mindent bármeddig. Neked sem kellhet mindenki. Ebben pont ez a puzzle játék a szép.

2017. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudomásul venni, hogy akinek tényleg tetszel, annak általában elég annyi, hogy csak annyira szeded magad össze, hogy mered láttatni magad, pl. megszólítod. Akkor a félszegséged is pozitív lesz a szemébe. Csak lássa, tudja, hogy te is szeretnél valamit, tőle, hahó, itt vagyok.

Ha nem jössz be, akármilyen macsó eszköztárat bevethetsz, taktikázhatsz és a fejedre is állhatsz akár.

Ez nem biztos, hogy mindenkinél, minden helyzetben igaz, de szerintem többségében megállja a helyét.

2017. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!