Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez külsőre átlagos kategória?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez külsőre átlagos kategória?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 2. 22:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezen a képen nem látszik az arca. Oldalról elég ronda. A teste az egyik kommentben linkelt kép alapján átlagon felüli. De hogy az arca az-e én azt kétlem. A stílusa tipikus pi*a, semmi egyediség, számomra ez mondjuk átlag. Tényleg csak a teste az ami jobb az átlagnál a többi felejthető. Bár sztem mű melle van, meg lehet más is mű rajta. Egy plasztikázott sosem lesz (sztem) igazán jó nő. Nem tudom amúgy ki ez.
2017. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Az életemben nem fogom megérteni, hogy lehet bombanő az, aki úgy néz ki, mint egy drag queen.
2017. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A legrosszabb ***** válasza:
Pfej, ennek a Bettinának van egyfajta borzalmas fejszerkezete. Lófejű, egyértelműen lófejű. Műcsöcsű plázahulladék.
2017. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. :(
2017. jún. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is lófeje van, bár az alakját elfogadnám!
2017. jún. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy. XXI. századi divatpitsa. Testalkata, alakja tetszik igaz, bár azok a felfújt mellek nálam esélytelenek. Arcra is tudok sokkal vonzóbb lányokat és még azok úgy ahogy a földön is járnak. Vonalait tekintve az átlag felett van szerintem. Ránézésre nem sokat van konditeremben, biztos csinál valami ilyet, de nem túl izmos szerencsére ami nekem jobban bejön. Nem mondom, hogy csúnya, mert nem az, igaz számomra a szép sem ilyen. Inkább egy testalkatra csinos, de izléstelen tucatműnő. Ez már nem az aki ad magára, ez már sok. Hamarabb fog érdekelni egy hétköznapi picit husis csaj mint egy ilyen. Szellemi szintje sem lehet kimagasló szerintem.

Egyébként miért csalogatja véres tamponnal vagy teafilterrel azt nyamvadt kutyát? Nem tűnik vérszomjasnak.

2017. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Számomra nem vonzó egyáltalán...semmi, de semmi természetes nincs benne, azon se csodálkoznék, ha a talpára lenne tetoválva, hogy mennyi szilikont tartalmaz.
2017. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!