Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lefogynék akkor komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogynék akkor komoly kapcsolatra is kellenék?

Figyelt kérdés

Nagyon elhízott férfi vagyok betegség miatt. Úgy nézek ki kicsit mint az az internetes fiú aki nagyon el van hízva és youtubozik.

Meglepő módon innen onnan szexre jöttek össze átlagos nők is, talán érzik hogy nagyon odaadó lehet az ágyban. Viszont utána mondták hogy ez csak ennyi volt.

Ha valahogy le tudnék fogyni akkor komoly kapcsolatra is kellenék a nőknek.....


2017. jún. 3. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ugye nem mondod komolyan hogy egy ilyen dagadekkal lefeküdtek átlagos nők?

Ezt nem hiszem el

2017. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Szex az volt mondom, azzal nem volt gond, de inkább már komolyat szeretnék, aki szeret, figyel rám, szerethetek stb., de az nagyon régóta nem jött össze...
2017. jún. 3. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatra most is találnál nőt, de valószínűleg egy hasonlóan kövér hölgyet. Ha karcsú lányt szeretnél, ahhoz érdemes lenne lefogyni. Ha betegség miatt vagy túlsúlyos, akkor előbb gyógyulj meg, épülj fel, és aztán a többi. Nem a súlyod csökkenése fogja vonzani a nőket, hanem az önbizalmad növekedése.Sok sikert!
2017. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ezen múlik. Voltam kórházban kezelve a súlyommal, olyan vékony voltam, voltam túlsúlyos is előtte, most pedig edzek és egy átlagos/izmos fizikumom van. Mindig ki tudtam vívni a tiszteletet a másik nemnél és ez nem hiszem, hogy nemtől függ. Egyszerűen ahogy az ember​ hozzááll magához és a másikhoz, ahogy viselkedik.


Magadért fogyj, ne a nőkért.

2017. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!