Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen férfi komoly kapcsolatra vágyhat velem, vagy csak egy menetre?

Figyelt kérdés
Amikor találkoztunk, Igaz hogy tudtam ki ő, mert Facebookon beszéltünk, de a kocsijából ki se szállt bemutatkozni. Aztán ilyeneket kezdett el nekem mondani hogy: milyen csodálatos tested van, biztos finom lehetsz, milyen szép melleid lehetnek. Már első randin a mellemet simogatta.
2017. máj. 2. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelmű, hogy a testiség jobban érdekli, ha erről szólt a találkozó
2017. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát öszintén nemtudom.Én a párommal chaten ismerkedtem meg,és nem akart tőlem komolyat csak szexet,és miután lefeküdtünk,utánna továbra is talalkozgattunk,persze szexelni,és végül összejöttunk,mai napig eggyütt vagyunk,ugy hogy fogalmam sincs milyen választ adjak,vagyis hogy mit akarhat tőled vagy mi lenne belőle.
2017. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt most tényleg komolyan kérdezed?:) Egyértelmű, hogy neked ő az igazi. Semmi pénzért el ne szalaszd, ilyen főnyereményt nem találsz soha többet:)
2017. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is beszéltünk egymásról. Ha valami témát felhoztam az életünkről, akkor megint ebbe az irányba kallódott a beszélgetés.
2017. máj. 2. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Micsoda lovag ... legalább tisztelne annyira, hogy vagy az elején közli, hogy csak szexet akar, vagy legalább az első randin ne a d.gásról beszéljen...
2017. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként nekem is volt egy ilyen, állandóan arról beszélt, hogy áll a f.rka. Értelmes témáról beszélni se lehetett vele, mihelyst témát váltottam ismét a szex. Mondanom sem kell, ő is csak d.gni akart, személyemről sose beszéltünk. Elküldtem az ilyet a francba.
2017. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy menetre biztosan vágyik.A többi meg attól függ, milyen volt azaz egy.De ez a maximum, amit akarhat.
2017. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Most ezt komolyan kérdezed? :D Hát, a jóisten verjen már egy csöpp tartást beléd... :D
2017. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!