Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy már rendbe jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy már rendbe jönni látszik az életem, pont nem maradt időm párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig dolgozom, hazaérek hulla fáradtan. Kaja, zuhany, alvás. Ez a napi program.

2017. jún. 3. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megválaszoltad magadnak. Mi is a konkrét kérdés?
2017. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek barátnő, ha nincs rá időd?
2017. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"rendbe jönni látszik az életem" - "reggeltől estig dolgozom, hazaérek hulla fáradtan. Kaja, zuhany, alvás. Ez a napi program."


Most akkor melyik? Eléggé ellent mond egymásnak a kettő.

2017. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát van már értékelhető munkám amivel karriert csinálhatok.
2017. jún. 3. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A rendbe jött életnek nem szinonímája, ha valaki halálra dolgozza magát!
2017. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Találtál egy robotolós melót. Ezzel semmi baj, ha igaz, amit mondasz és lesz számodra haszna, ami előrelépési lehetőség is. Kérdés, mennyit ér meg neked. Én is a karrierre figyelek, mert kaptam egy óriási lehetőséget, amit most kell meglépni, párom meg lehet bármikor. Akár most is, de nem keresem a lehetőséget és "van jobb dolgom". Viszont nekem ez a sok idő és energia ellenére nagy dolog és nem teher.


Nagyon remélem, nem abból az ostoba elgondolásból akarsz karriert csinálni önmagad helyett, hogy majd azzal csajozz....

2017. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem volt más választásom, ráadásul ilyen szintű, hogy saját irodát kapok, és magam döntöm el mikor mit csinálok.
2017. jún. 3. 10:24
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor foglalkozz azzal, találj abban örömöt. Probléma megoldva. Bár ez neken ilyen burkolt "azzal akarok csajozni, hogy tettetem, milyen szar nekem, meg hogy mennyi pénzem lesz" kérdés, de lehet, velem van a baj.
2017. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne paràzz majd jön legalàbb van egzisztenciàd.

Hidd el rengeteg nőd lesz,mivel vezető vagy ahogy olvasom.

A fiatal közgàzos gyakornokok gyönyörűek őket hamar befűződ például.

2017. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
karrier vagy család? Kettő együtt nem megy.
2017. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!