Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit nem érek, ha egy férfinak se kellek komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Olyan férfival még nem találkoztam, aki legalább járni akart volna velem. Vagy csak szexet akarnak, vagy pedig csak szimplán semmit. Nem értem mi lehet a baj velem. Pedig úgy érzem hogy kedves, odaadó, őszinte vagyok, aztán mégse. Úgy érzem magam mint ha egy rongy lennék, és teljesen felesleges élnem is. Az élet más területén is csak csalódások érnek. L/26
2017. máj. 29. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. megfogalmaztad már valaha, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező pasit szeretnél magadnak?

tehát tisztában vagy azzal nagyon pontosan, hogy milyen párt szeretnél magadnak?

2. 26 évesen már nem lánynak kéne titulálnod magad, hanem nőnek, bár lehet, hogy te még lány vagy

3. nem sírni kell, mint ahogy most is teszed, hanem levonni a következtetést a kapcsolatokból, hogy miért nem tanulsz a hibáidból, miért ragaszkodsz görcsösen ugyanahhoz a fajta típusú pasikhoz

2017. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem felesleges élned, majd lesz neked is.
2017. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. Én speciel pint 26 évesen találtam meg azt akire mindig is "vártam"... ;)
2017. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

3 női ismerősöm is panaszkodik ugyanerre. Igazából mind kellenének komoly kapcsolatra férfiaknak, de őket egyszerűen nem veszik észre. Van pár kiszemeltjük, akik mérföldekkel jobb srácok és rajtuk kívül nem létezik más.

Nyisd ki a szemed.

2017. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Látnád hány ronda pasas keres társkeresőkön is csak szexkapcsolatot meg "lazát". Rögtön nem jönne senki ezzel, hogy csak a mérföldekkel jobb kinézetűek ilyenek. Egyik is ilyen meg a másik is, sajna. Szerintem a választék bősége okozza, minek ragadjon le fiatalon egynél, amikor meg lehet neki száz? És hát a haveroknak is jobban lehet menőzni a sok csajjal.
2017. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló végre leírta az igazat. Kicsit uncsi, hogy a kevésbé jóképű férfiak "csak komoly kapcsolatot keresnek", míg a helyesek nem.
2017. máj. 29. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

A negatív világképed ront rajtad, sajnos.


Írj privit, adok egy könyvet, ami tutira be fog válni. Imáidba fogod foglalni a nevemet :)

2017. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha megtanulnátok értően olvasni? Ki mondta, hogy minden kevésbé helyes pasi komoly kapcsolatot akar? Kérlek, másoljátok be azt a mondatot, ahol itt bárki is ezt írta.
2017. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idősebb korosztály?
2017. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag vékony vagy, én járnék veled. Igaz, nem nézek ki jól :D 31F
2017. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!