Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazságtalan a társadalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan a társadalom, hogy nem elég baj az sok huszonéves egyedülálló férfinak, hogy az ilyen korú nők elég nagy része foglalt/csillagászati elvárásaik vannak, még sokszor melegnek is bélyegeznek minket, mert nincs csajunk?

Figyelt kérdés
Általában akik felettünk itélkeznek, soha nem voltak ilyen lehetetlen helyzetben, miért nem akarják azt belátni, hogy tényleg sok mai fiatal lány elég nehéz eset, és az esélyünk náluk egyenlő a nullával?

2016. jún. 7. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés?
2016. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Képzeld magad a szűz, egyedülálló huszonéves nők helyzetébe, akik meg "selejtesnek, defektesnek" számítanak a társadalom szemében, mert csak a megfelelő személlyel szeretnének párkapcsolatban lenni, és a megfelelővel szeretnék elveszteni a szüzességüket.


Jobban érzed magad? Nem? Akkor sajnáltasd csak magad tovább nyugodtan. :)

2016. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

"... az ilyen korú nők elég nagy része foglalt/csillagászati elvárásaik vannak..." - ez qrva unalmas már, úgyhogy csak dióhéjban válaszolok: talán a másik, nem foglalt részüknél kellene próbálkozni. Ja, hogy azok a nők nem olyanok, mintha most léptek volna le a Cosmo címlapjáról? Értem...

Azt meg mikor értitek már meg, hogy ha egy nőnél kvázi sorban állnak a férfiak, mert csak (nagyrészt azért, mert jó nő, de amúgy ezer oka lehet), akkor megteheti, hogy válogasson, és elvárásokat támasszon. Nem látod ebben a színtiszta logikát? (Nyilván normál esetben ő is tudja nyújtani azt, amit elvár, de ez már más téma. A lényeg, hogy igen, megteheti, hogy válogat. Ez van, szívás, fogadd el. Fejlődj olyan szintre, ami megüti a mércét, vagy vedd észre a szürke egér, esetleg kevésbé előnyös külsejű nőket - gondolom Te is ilyesmi típus vagy férfiban. Vagy szenvedj és sajnáld magad tovább.)

"...sokszor melegnek is bélyegeznek minket, mert nincs csajunk..." - ez meg nettó baromság. Milyen körökben mozogsz te, jesszus... keress értelmesebb társaságot magadnak! Nehezen hiszem el, hogy ilyen tényleg létezik, de tegyük fel, hogy igen. Aki szerint meleg vagy, ha nincs nőd, az nem normális, hajtsd el a búsba. Vagy tegyél úgy, mintha nem remegnél a pináért, és mondd meg neki, hogy azért nincs nőd, mert nem akarsz, jól megvagy egyedül. Vagy nem tudom, találd fel magad.

Még valami...?

2016. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
De, igazságtalan. És most mit fogsz csinálni? Ha nem fogadod el, nyomoroghatsz tovább, amiért a világ nem úgy működik, ahogyan te szeretnéd. Csak nyugodtan.
2016. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
:(
2016. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Engem meg frigid jégkirálynőnek bélyegeznek, mert egy ember társa akarok lenni, nem az anyja/pszichológusa/kéjence/kitartottja, ezért van bőr a képemen ahhoz, hogy elutasítsak egy "egyébként tök aranyos" srácot, ezen kívül a karrierem, a hobbim, és a nem káros szenvedélyeim fontosabbak számomra annál, hogy mindenáron barátom legyen. Nem is értem, hogy van bőr a képemen nem egy elveszett senkinek érezni magam, amiért a társamat keresem, és nem egy "akárkit", akivel úgy is szakítanánk fél év után, mert nem vagyok hajlandó a főállású barátnője lenni. A társadalom tényleg szörnyű, na.

Szerintem sírjunk együtt, amiért igazságtalan velünk a világ, aztán menjünk ki a rétre, és hányjuk le a szivárványt :)

2016. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj szerintem jobban jársz, ha prostizol. Fix tarifa, csak annyi elvárás, hogy ápolt legyèl. Barátnőid nem lesznek ezek a lányok, de ugyanott leszel mintha barátnőt tartanál, akit más is dug.
2016. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
A nőkön is van ám ennyi teher,mint rajtatok,csak közölünk kevesebben panaszkodnak annyit,mint ti. A 21. században elvárják tőlük,hogy jó háziasszonyok legyenek,de tartsák is fent önmagukat,"nehogy eltartsam férfiként" alapon.Legalábbis a Balkán csücskén ez a dívi,meg unblock a Balkánon.
2016. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Tudod mi az igazságtalan?

Hogy a korombeli értelmes lányok (én legalábbis értelmesnek tartom magam!), akik épitik az életüket és vannak céljaik, szorgosok, dolgoznak, a házimunkában is otthon vannak, tudnak főzni-sütni, életrevalóak, és senkinek nem kellenek, mert inkább kell a férfinak az aki szépen van becsomagolva, de az élethez semmit sem ért.

Én nem a levegőbe beszélek, elég végignézzek az utcán, sőt, ne is menjek messzebb: több barátnőm/ismerősömet igy csipték fel, vették el feleségül.

De az aki egy normál lány, de többet tud felmutatni egy vacak szépségnél, az már nem kell.

Tapasztalatból mondom, mert már két éve keresem azt akivel le tudjak végre én is élni egy életet, akit tudhassak szeretni és gondoskodni róla.

:(

2016. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem a nehéz eset lányoknál kellene próbálkozni, valószínű se külsőleg se belsőleg nem rendelkezel a legjobb tulajdonságokkal, akkor meg ne a jobbnál jobb nőkre ácsingózz. Nagyon sok szabad, nem túl nagy elvárásokkal rendelkező, átlagos kinézetű lány van, aki azt mondja hogy ez nem igaz, az hazudik (még lehet saját magának is). Csak ti, akik itt szenvedtek kizárólag szép,okos,vicces,aranyos,édes,cuki,jó alakú stb lányokat akartok. Hát a valóság az nem így működik, ébredjetek fel vagy szenvedjetek tovább de ne másokat hibáztassatok!
2016. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!