Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja kb minden pasi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja kb minden pasi ezt magáról a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Hogy magas,jóképű,SPORTOS és ,akkor küld képet és a fele kamu. Miért állítja mindenki magáról,hogy sportos?
2017. jún. 4. 08:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri nekik addig porszivoznak.
2017. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A molett nők is ezt írják csak nem tudtad
2017. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért ha leírnám a rossz tulajdonságaimat bejönnék?


Kissé pesszimista, emberekben sokat csalódott, társaságot kerülő, néha lusta, kissé kopaszodó, pocakos, nőies tulajdonságú, néha életunt, bizonyos helyzetekben hirtelen mogorva, anyagias..... Sorolhatnám. Ez tettszene?

Vagy ha full átlagos dolgokat írnék?

Szeretek otthon punnyadni a tv előtt, pizzát és sört vedelve.....folytassam?....


Most őszintén, (majdnem)mindenki kamuzik. Nők azzal hogy beállított, kisminkelt, fotoshoppolt képeket tesznek fel. Férfiak meg azzal amit írtál, illetve kamuznak folyamatosan....


A lakosság kb 1% a az aki valóban elmondhatja hogy sportos, sportol. Ennyi.

Én sokat járok túrázni, bicajozni, mászni, mégsem nézek ki sportosnak....

2017. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én sosem állítottam magamról, sőt, az igazat írtam ki mindig. Túlsúlyos vagyok, szőrös és még csak nem is érdekel. Nyilván nem így reklámoztam magam, de mindig be volt jelölve a megfelelő rublika az adott társkeresőn, sosem árultam zsákbacicát. Lett párom is. :) Nem éri meg kamuzni... legalábbis ha komolyan veszi az ember.


26/F

2017. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!