Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn két pasi közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn két pasi közül nem tudok választani, az egyik értelmiségi a másik meg egy nagydumás vállalkozó, melyik lenne a jó?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok fenn, több találkozó is volt sok emberrel.De egyik sem volt olyan, akivel hosszabb távon valami el lehet képzelni.

De megismertem ezt a két pasit.

Az egyik most végzett az egyetemen, már dolgozik egy helyen, igaz pályakezdőként nincs nagyon eleresztve.

A másikban inkább megfogott a dumája, kisugárzása, életereje.

Ő viszont jelleméből adódóan vállalkozó, már az elején elakart vinni welnessz hétvégére, de mondtam neki, azért mindennek van határa, főleg az elején.

Biztos elvárt volna mást is.

Nos, kicsit össze vagyok zavarodva.

Mivel tartós kapcsolatot keresek, nem szeretnék melléválasztani.

Mindkettejükkel már többször is találkoztam, de egyszerűen nem tudok dönteni.

Ha választani kellene ki melyiket választaná?

N31



2017. jan. 21. 14:44
1 2 3
 1/22 llorTllorT ***** válasza:
33%
én például egy jó bögyös barna 30as nőt választanák.
2017. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
A vállalkozót válaszd:). Életerő, magabiztosság, játékosság. Nem unalmas;) 30/N
2017. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát mivel nekem van feleségem, így talán egyik férfit sem választanám..még a végén furán venné ki magát az asszony előtt!
2017. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Az ő érdekükben remélem, hogy semelyiket nem választod. Egyrészt kidobod gyakorira, mint, amolyan szavazás félét?


Érzel valamit bármelyik iránt, vagy csak még azon morfondírozol, hogy melyik mellett lennél nagyobb anyagi biztonságban?


Csodálkoznak a nők, hogy miért viselkedik sok férfi velük úgy, ahogy. Hát pont az ilyen nők miatt, mint te!


Remélem, hogy csak troll vagy.

2017. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Egyiket sem. Én tudom, hogy mit akarok, és ebből a leírásból az jött le, hogy a két úriember bármekkora király is, egyikem adja meg azt amit én keresek.

Tehát amikor pusztán úgy beszélünk a döntés fogalmáról két ember között, mint holmi viselni való kisestélyik között válogatnánk, de nincs büdzsénk elvinni mindkettőt, akkor marad az, hogy várunk a megfelelőre. Mert ők emberek, nem pedig párszor felpróbált ruhák. Te pedig nő vagy.

2017. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy nagydumás nagyobb valószínűséggel akar laza kapcsolatot, mivel más nőket is könnyen is megkaphat.
2017. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Azért 31 évesen már illene tisztában lenned azzal, mit várhatsz a nagyszájú vállalkozó típusú férfitól, aki a pénzével akar lenyűgözni.
2017. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tudsz dönteni, akkor egy harmadikat.


Válaszd azt, akivel alapértékekben jobban hasonlítotok. Ki milyen nyaralást szeret, mennyire spórolós, mit gondolnak gyereknevelésről, mit gondolnak párkapcsolatról, szexuális életről.


De ha maradsz emellett a kettő mellett, és nem tudsz dönteni, akkor sem kell kétségbe esned, bár átérzem a helyzeted. Mindegy melyiket választod, csak utólag fog kiderülni jól kijöttök. Ha kiderül, hogy nem, akkor majd tényleg keresel egy harmadikat.

2017. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Melyikbe vagy szerelmes? Egyéb kérdés nem szükséges.
2017. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Az első normálisabbnak tűnik, a második viszont gazdagabb, ezért őt fogod választani.
2017. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!