Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Az igazi nő a tekintetével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az igazi nő a tekintetével hódít, nem a melleivel. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Csunya vagy :D
2017. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Orcáskönyvi bölcsesség, nem releváns.


Annyi igazság van benne, hogy fontosabb a tekintet, de azért legyen szabad szemmel is látható melle.

2017. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem arra a típusra céloznak, akik áthatóan, tüzesen tudnak az emberre nézni. Tényleg könnyen bele lehet szeretni az ilyen tekintetbe. Az ilyen típus tisztában van a nőiességével, tudja, hogy mitől döglik a légy. A tinédzser lányoknak, akik tükör előtt szelfiznek, pucsítanak, kidobják a melleiket, gőzük nincs, hogy mitől nő egy nő, de remélhetőleg később majd rájönnek ők is.
2017. jún. 4. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, egy tapasztalt bútordarab nézhetne már rám akárhogy, ha olyan kopott, meg elhasznált, mint egy rossz gereblye.

Nem hiszem, hogy ezt tanulni kéne, jön ez magától.

Egy igazi nő nőiessége belülről fakad, ha ezt meg kell fejelni még valamivel, könnyen kibukik előbb utóbb.

2017. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 "Egy igazi nő nőiessége belülről fakad..."


Így van, remek gondolat. Mivel a szem a lélek tükre, ugyebár.

2017. jún. 4. 18:20
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb annyira igaz mint amit a pasikra mondanak hogy férfinál elég ha csak egy fokkal szebb az ördögnél. De tudjuk hogy a valóságban nem ilyen egyszerű a képlet szóval tök felesleges ilyen kijelentéseken kattogni.
2017. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez így igaz, jó páran dicsérték már a szemeimet, és a mosolyomat.

Nem szoktam kidobni a melleimet, nem vakolom magam, mégis gyűlnek a bókok. :)

2017. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem már hányingerem van az ilyen posztoktól, amikben meg akarják mondani, hogy milyen az igazi nő.

Mitől lesz igazi? Milyen a többi? Hologram, vagy mi a tököm?

Pont letojom. Nő vagyok. Pont. Nem igazi, csak úgy simán nő. Ugyanaz vagyok akkor is, ha kinyúlt pólóban vagyok vagy ha szexis ruhában. Aki csupán ez alapján akar rólam véleményt mondani, az benyalhat.

Ja bocs, nem vagyok igazi nő... Akkor szopjon le!

2017. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát persze... Közhelynek tök jó meg önvigasztalásnak, de ha valaki tini kor felett ezt állítja, akkor nem nő vagy férfi, hanem egyszerűen kisgyerek.

Persze, hogy jól jön egy nőies tekintet, de önmagában senki sem fog ezzel hódítani. Ha az illető igénytelen, akkor pl. kit fog érdekelni a tekintete? Senkit. Ha valaki szép, akkor a tekintetét is általában szépnek tartják. Az emberek többsége nem képes elvonatkoztatni a tekintetet a többi tulajdonságtól.

2017. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok milyen az igazi nő? Valaki segítsen rajtam és írja le légyszi :D
2017. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!