Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel, aki nem az igazi?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, nő, és egyszerűen nem találok olyat, akivel tényleg el tudnám képzelni az életemet.. illetve ha találok, azt biztos hogy nem érdeklem.. de nem szeretnék egyedül maradni örökre.. lassan már gyerekem se lehet.. maradjak együtt egy olyannal, aki bár mint férfi nem érdekel, de legalább normális, nem csajozik, megbízható..? Mert ilyen van több is. Vagy várjak talán életem végéig....? Van/volt valaki hasonló cipőben? Én úgy terveztem, hogy boldog leszek valaki mellett, de lehet, hogy az élet nem így működik, hanem annak is örülhetek, ha legalább normális pasit találok..?
2017. máj. 11. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Na várj egy kicsit, te most leírtad hogy rendes a pasid meg normális is megbízható stb, de akkor megis mi a bajod neked?? Ha ezek a dolgok neked nem kielágítőek akkor mi az?
2017. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

gondold végig, hogy kergetsz vmit, ami az sem tudod mi, vagy maradsz vele.

túl sok lányregényt olvasol

2017. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jézus.... gyerekek, NINCS PASIM! Csak ván pár, aki szeretne az lenni!!!! Így értitek?? Vagy ígyse??
2017. máj. 11. 18:18
 4/15 A kérdező kommentje:
Pf.. na jó, felejtsétek el a kérdést... baromság volt ide írni.. csak a rosszinulat csöpög mindenkiből.. nagyon durva
2017. máj. 11. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Uhhhh bakker nem tudsz kiírni normálisan egy kérdést az már a te bajod!!!!!
2017. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem tudsz szöveget értelmezni, az meg a tied:D Jesszus, üvölt a sötétség belőled is.... :D úristen
2017. máj. 11. 18:22
 7/15 A kérdező kommentje:
19% hasznos válasszal még mert írni..???? :D édes istenem
2017. máj. 11. 18:23
 8/15 A kérdező kommentje:
mersz
2017. máj. 11. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Jah szövegértelmezés: "maradjak együtt egy olyannal, aki bár mint férfi nem érdekel, de legalább normális, nem csajozik, megbízható." Ez neked hogy értelmezhető????

Fujj!!!!!

2017. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

öööö honnan tudod igazi e valaki, ha nem is jársz vele?

akkor ki a bolond?

2017. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!