Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ebből az ördögi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből az ördögi körből kikerülni?

Figyelt kérdés
35-nél tartok, de még mindig az van, ami elkezdődött kb. 17 éves koromban, hogy aki nekem kell annak nem kellek, akinek meg kellek az meg nekem nem kell. Más is van így? Már nem is próbálkozok.
2017. jún. 4. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi kell?
2017. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy ezzel mindenki így van élete végig. Mindenki egy olyas valakivel jön össze aki még éppen megfelel neki külsőre vagy egyéb adottságokra, aztán ha passzol a belső akkor lehet tartós a dolog.

Ezzel mindenki így van, csak a szint, a léc nem mind1, hogy hol van. Lehet, hogy valakinek már egy 10/2-es is megfelel, valakinek meg egy 10/8-as külsejű egyén is éppen hogy megüti a lécet. Ez függ nyilván attól, is hogy te milyen szinten vagy, akár külsőleg, akár önbizalom tekintetében, mert ez bizony torzíthatja a képet, hogy van akinek önbizalma van a nagy semmire is, van aki meg tök jó de mégis lelki beteg.

2017. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az van, hogy szinte olyan 8/10-10/10 vagyok a legtöbb téren, de szerelmi csalódás után ez leamortizálódik 2/10-1/10-re. Volt egy lány, egy hajszálra voltam tőle, félreértésen elcsúszott, aztán elkezdtem inni, és árnyéka lettem önmagamnak. Most az kell, hogy egy 10/10-es lány észrevegye, hogy mi kell nekem, aki 2/10-en van, de jó formában 9/10.
2017. jún. 4. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Aham. Szóval nem tudsz mit nyújtani, de az elvárásaid az egekben. Hogy szállhatsz ki? Lejjebb adod az igényeidet vagy teszel azért, hogy többet tudj nyújtani.


#2: Akkor csodálatos kivétel vagyok, mert már 3 olyan lánnyal is jártam, aki a kezdetektől tökéletesen az esetem volt! :D

2017. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előbb szedd össze magad..
2017. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom összeszedni.. Szedjen össze más. 20 évig összeszedtem magam. Majd aki összeszed, annak leszek 10/10-es.
2017. jún. 4. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem leszel 10/10-es.
2017. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem leszek. Majd valakinek megtetszik egy direkt önpusztító valaki.
2017. jún. 4. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Az adósságspirálból is könnyebb kikerülni, mint ebből.

A legegyszerűbb az, hogy elfelejted a szerelmet, és jó messzire elkerülöd. Hidd el, te csinálsz jobb vásárt. Ha beszállsz ebbe az egész párkeresési cirkuszba, elmegy rá rengeteg energiád, időd, pénzed, és a végén ott vagy, ahonnét elindultál, pár ezer elutasítással gazdagabban.

Feleannyit nem érnek a nők mint amennyit kínlódni kell velük, SZVSZ hagyd a francba őket.

2017. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha hagyod a párkeresést a francba, az utolsó válaszadó nagyon jót írt!!!

ha beszállsz ebbe a mókuskerékbe, csak az erőd megy el rá meg az életkedved

nem érnek a nők semmit se, főleg nem azt hogy elpisáld rájuk az életed szebbik részét!

Ha annyira dugni akarsz, keresel egy prostit oszt kész

Nem kell egy egész tehenet venned attól hogy szereted a tejet!

2018. szept. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!