Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék kikerülni ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kikerülni ebből az ördögi körfogásból?

Figyelt kérdés

Rövidre fogva. Párommal 1 hónap múlva leszünk 1 évesek. A kapcsolatunk soha nem volt felhőtlen. Kezdjük ott, hogy nyáron volt egy 1.5hónapos "szünet". Amikor is igazából mondhatni együtt voltunk, csak nem találkoztunk.Akkor nagyjából lemondtam róla... el is engedtem. Most szeptemberbe újra összejöttünk. Minden ugyan az kivéve a szex, mert az nincs. (bár ennek az oka lehet az is,hogy nőgyógyásznál volt és nem a jobb élményei közé sorolja.) Az ismerőseit megkérdeztem és mindegyik azt mondta, hogy több próbálkozó is volt,de mindet visszautasította...Elmondása szerint arra várt,hogy fussak utána,de nagyjából mindig lerázott mikor komolyabb beszélgetésbe akartam kezdeni.

Hiába menne minden úgy mint régen, én nem érzem jól magam... A helyzetet rosszabbítja, hogy míg nem voltunk együtt 2 lánnyal is megismerkedtem (mind2-en 17 évesek) akiknek utána összetörtem a szívét.

És van bennem bűntudat, hogy a rosszabbat választottam a jobb helyett. Valaki tudna segíteni,hogy ha még egyszer ez történik el tudjam engedni és a jobb utat válasszam?



2016. okt. 2. 18:42
 1/3 Párnahuzat ***** válasza:
100%
Kezdj el lolozni.
2016. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, akkor miért húzod magad, meg az idődet is vele? Jobb lesz ha vársz?
2016. okt. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba. Fiatal vagy még, és vannak olyan lányok akiknek kellenél. És te egy ilyen libára pazarolod a drága idődet? Szórakozzon mással.
2016. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!