Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiba már az ismerkedés legelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba már az ismerkedés legelején kijelenteni, hogy csak komoly kapcsolat érdekel, hiszen ebből az jönne le, hogy úgyis csak a szexre akarok hajtani?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan lehet ezt a problémát kezelni?

2017. jún. 5. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem rohanod le az első randikon, hanem beszélgettek, sétáltok, kitalaltok programokat...
2017. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

ÖÖ... mi ebben a logika, hogy komoly kapcsolat vs. úgyis csak szexre akarsz hajtani, hogy úgy jönne le????


Ha nekem valaki kijelenti, hogy komoly kapcsolat, akkor nekem alapból az jön le, hogy NEMCSAK szexet akar, hanem rendes normális kapcsolatot akar!


Mond csak,kérdező, mi alapján vontad le az értelmetlen kijelentésedet?

2017. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyre inkább olyan világot élünk, hogy a tettekkel kell bizonyítanod a szándékaidat. Messziről jött ember azt mond, amit akar, meg a sok-sok csalódott ember már minden jó dolog mögé hátsó szándékot képzel.
2017. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várgyá, kettes, láttam én már hasonló logikai oldalbukfencet nőktől kinyilatkoztatva, lehet ő is néhány ilyennel találkozott :D


Legalábbis remélem, mert amúgy én is néztem, hogy ez most mi ez most ez.

2017. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak akkor mond ilyeneket, ha megkérdezik. Első körben ijesztő lehet.
2017. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen következtetés csak szőke nőtől jöhet:DDDDD

Megoldás: Tedd hozzá, hogy csak esküvő után akarsz szexelni;)


Komolyabban...udvarolj hagyományosan és személyére legyél kíváncsi...a többi meg az esküvő után:D

2017. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért veszélyes ez a kijelentés, mert sok férfi képes behazudni, hogy komoly kapcsolatot akar, csak hogy bejusson egy nő bugyijába, úgyhogy nehéz ezt a kijelentést elhinni. De a másikon múlik, mennyire bízik benned..
2017. jún. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!