Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek "mezei emberként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek "mezei emberként" egy hírességgel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki egy egyre ismertebb fiatal színész (nem celeb!!!). Többször találkoztunk már, beszélgettünk és mindig éreztem, hogy tetszem neki. De elég önbizalomhiányos vagyok alapvetően, és olyan nehezen tudom elképzelni, hogy pont engem akarna, így nem is tudok megnyílni annyira előtte. Mégis nagyon érdekel és szívesen ismerkednék vele, csak félek, hogy mi van ha csak egy strigula lennék, én meg többet képzelek bele és jól pofára esek, hogy hogy lehettem ilyen naiv liba.


Ti le tudnátok vetkőzni ezeket a kételyeket és önbizalommal belemenni egy ilyenbe? 27 éves vagyok amúgy nem kis csitri.



2017. máj. 26. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem menj bele. Mit veszithetsz? Legfeljebb az lesz a vege, hogy elmondhatod magadrol, hogy neked megvolt egy hires szinesz.
2017. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

"ismertebb fiatal színész (nem celeb!!!)"


Magyarul tehát egy jóskapista?

2017. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elmondhatod magadról, hogy megvolt. - mert nektek kis ficsúroknak ez számít, hogy mások mit gondolnak. Szánalom
2017. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért mert azt láttam meg benne, amit egy ferfiben amúgy keresek. Nagyon rég nem beszélgettem ilyen jót férfival, nem éreztem magam ennyire egy hullámhosszon senkivel. És már most jobban beleéltem magam abba, hogy ebből lehet valami. Szexpartnert bármikor lehet találni. Csak félek, ha jobban belemegyek ebbe érzelmileg, ahogy már most kezdek, akkor utána még rosszabbul fogom érezni magam, ha kiderül hogy mindezt rosszul éreztem és csak arra kellettem. Már nem tudnék "csak úgy" lefeküdni vele, hogy semmit se jelentsen.
2017. máj. 26. 23:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem. Engem is szekálna a kétség, persze.


De!...


Azt azért sosem hagynám, hogy ez miatt bebukjam a dolgot!

Ismered a viccet a nyuszikáról, a rókáról meg a létráról?

Nna, annál sz_rabb dolog nincs is, mint amikor kiderül, hogy az a vicc NEM vicc, hanem valódi sztori.

2017. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jobbat nem tudtál kitalálni?
2017. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Magyarországon, meg amúgy máshol sincsenek "egyre ismertebb színészek". Valakit vagy betesznek egy országos nézettségű sorozatba, vagy örökké névtelen senki marad. (Sőt, még egy ilyen Éjjel-Nappal Budapest-es szereplő is lehet egy utolsó senki is, mert már a kutya sem jelentkezik, akár te is lehetsz annak a "sztárja")

Szóval tényleg ne ájulj el egy ilyentől, mert annak még normális állása sincs.. tehát tényleg egy senki. Lehet egy "mezei ember" sokkal-sokkal többre vitte.

2017. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt ismert, nem sztár színészpárom, bár én ebben a szakmában dolgozom, de nem vagyok sem színész, sem másféle művész. Simán.
2017. máj. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha nem éled bele magad. A volt "csajommal" is egy hullámhosszon voltunk mindenben, annyi volt a különbség, hogy nem hitt az ufókban, démonokban, meg a Villás Bélákban.

Jó volt vele, de dobott. Biztos találkozott agy ufóssal. Tekintsd őt jó barátnak és, ha vége lesz, akkor gondold azt, hogy vele ennyit/ezt kellett megélni. Majd írj!

2017. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinész. Ha jó a szakmájában akkor azt hitet el veled amit látni hallani akarsz, te meg szépen benyalod. Megfektet aztán jöhet a következő.
2017. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!