Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen milyen pasinak (külső, belső) kellene lennem, hogy ilyen kaliberű csajnál legyen esélyem?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes megnézni a többi képét is illetve aki nem tudná, vagy nem akar utána nézni, annak elárulom, hogy egy fiatal autóversenyző csajról van szó, aki 13 éves kora óta vesz részt versenyeken. Milyen fajta pasinak lenne esélye nála? Szerintetek nála lenne esélyem azon információk tudatában, hogy informatikus hallgató vagyok, 170 a magasságom és jóképű is vagyok. Illetve imádom az autókat, csak sajnos még nincs pénzem saját kocsira. Szerintem erősen 8/10-es a csaj.



2017. máj. 27. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom. Egyrészt túl fiatal ez a csaj, de ha most ettől eltekintünk, szerintem:

- nézz ki jól

- járj drága ruhákban

- legyen önbizalmad

- legyél humoros

- legyen sok pénzed

- legyen lakásod, autód

2017. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
:D :D :D
2017. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

legyen legalább 10-15 millió megtakarításod, saját ház, menő verda, és jól fizető munkahely.

:)

2017. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Azért ez nagyon messze van a 10/8-astól szerintem. Neked az a hátrányod, hogy nem vagy túl magas, de ha jóképű vagy, ezt könnyen ellensúlyozhatod.

Most a konkrét csaj esetében nem tudom, hiszen ha jól értem ő egy menő befutott valaki, gondolom hasonló férfiak társaságában mozog. De egy ilyen kinézetű átlagos tizenéves lánynál simán van esélyed.

2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, ennél a csajnál sztem első körben a vagyoni státusz sokkal fontosabb, mint a külső. Aki már 13 évesen megteheti, hogy lány létére autóversenyen vehessen részt, annak a szülei bizony elég sok mindent apríthatnak a tejbe és a lányukat biztos nem adnák oda egy hozzám hasonló nincstelen senkihez. Tudja egyébként valaki, hogy milyen családból származik? Érdekelne. Gondolom ő sem a hétvégi fagyi árulásból kereste meg a versenyzéshez szükséges pénzeket.
2017. máj. 27. 17:55
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

10-15 millió ide nem elég.

Egész életében olyan körülmények között nőtt fel amihez ennyi nem elég egyszerűen. Itt nem sokra mész azzal, hogy jól nézel ki és kedves, rendes férfia vagy. Ez nem az a szint. 10-15 millióért egy majdnem alap felszereltségű Audit lehet venni. 20-30 millió között mosognak újonan a komolyabbak. Nézd meg ezt a csajt, ilyeneket raknak alá versenyautó formályában. Ezekkel versenyezni százmilliók szórása, nem 10-15 milliós megtakarítás meg helyes pofi. Ilyen csajhoz Sebastian Vettelnek kell lenned vagy legalább Toomas Heikkinennek. Étterembe nem tudnád elvinni, mert a havi informatikus fizetésed elillanna mire a közelébe kerülsz.

2017. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen autóversenyző srácokat. Szüleik mind nagybefektetők, üzletemberek, nagyvállalat tulajdonosok szoktak lenni. Pont ők szoktak ilyen vagy modellkedő csajokkal összejönni. Ezeknél egy nap nem 3000 forint elköltéséből áll. Egy keddi napon délig elszórnak 200 ezret.
2017. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy és jól nézel ki akkor lehet esélyed egy ilyen szinten élő férfinál, de férfiként nézhetsz ki akárhogy, ha nem tudsz villantani te is egy ilyen versenyautó csapatot akkor buktad a hasonló csajokat.

Amúgy érdekes kérdés, nekem még át sem mert futni az agyamon, hogy szemügyre vegyek egy ilyen lányt kapcsolat szempontjából.

2017. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Ja igen, a csaj meg úgy önmagában nem egy nagy szám. Szép, szép, de bármelyik egyetem közeli bárban találsz ilyet vagy szebbet négyet is mint ő.
2017. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Tök mind1, mivel 170 centi vagy ezért már eleve esélytelen vagy egy ilyen csajnál. Semmivel sem tudsz kompenzálni. Vagy lejjebb adod (nagyon-nagyon sokkal lejjebb az igényeid) vagy áshatod a saját sírodat. Vagy akkor szokd meg a magányt és találd meg az örömödet máshol, ne a párkapcsolatokat helyezd előtérbe, mert abban nem lesz sok sikered az életben.
2017. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!