Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen férfiak folyamodnak internetes társkeresésre?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy ők az életben nem tudják megtalálni a társukat?
2017. jún. 6. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Házasok :D
2017. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért alakult ki a 8-10szer annyi férfi felhasználó egy netes társkeresőn, mert egész egyszerűen ott nem kell átélned a megaláztatást, hogy lekoptat egy nő. Szétküld egy férfi napi 50 levelet, copy/paste leveleket, max a nevet helyettesítik be, de sokan azt sem, és akkor annyit veszel csak észre, hogy jön válasz vagy nem. Viszont nem kell átélned azt, hogy mondjuk egy szórakozóhelyen lekoptat egy csaj szemtől szembe, a barátnői szemében is ripityára égsz, körülötted épp rajtad röhög 8 ember. A legrosszabb ami neten történhet az annyi, hogy nem írnak vissza, de azt nem éled meg olyan intenzíven kudarcélményként.
2017. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ronda vagyok, és beszélgetni se tudok miről, leblokkolok csak. 31F Neten kicsit könnyebb, de ott sincs nagy siker
2017. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Azt hiszed, a párom mellett lenne időm nők után szaladgálni?
2017. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és hogy milyen férfiak vannak? Mindenféle, kortól és külsőtől, anyagi státusztól függetlenül. Egy a közös bennünk, hogy lusták vagy félnek élőben kezdeményezni. Így a kevésbé hatékony, lassabb, de kényelmesebb társkeresést választják.
2017. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle.:) Erre nincs szabály. Van, aki introvertált, emiatt szívesebben ismerkedik írásban és ilyen helyen, mint egy nyüzsgő buliban pl. Van, akinek egyszerűen nincs kapacitása azért eljárkálni (legtöbbször potyára), hogy ismerkedjen, én sem szívesen teszem, ahol meg tanulok, ott alig vannak az ellenkező nemből, edzés közben nem szoktam, amúgy megy 90%-ban itthon vagyok. Meg amúgy van olyan, aki tényleg azért köt ki ott, mert élőben egyszerűen nincs meg hozzá a kompetenciája. Más az, aki nem akar valakivel ismerkedni és más az, aki nem tudja, mit kezdjen a másikkal. Bár ezek a fajta emberek társkeresőn is olyan egysíkú beszélgetéseket produkálnak, hogy a falat kaparom. Esetleg van olyan, aki élőben esetleg nem vállalja úgy fel, hogy laza kapcsolatot akar, ott meg sunyiban megoldja. De van, aki csak beszélgetni akar és megismerni új embereket, ehhez meg nem akar kimozdulni csak úgy, vagy odatolakodni valakihez személyesen.


Mielőtt bárki sztereotipizálná a társkeresősöket, szerintem számtalan "indíték" lehet. Mindenki döntse el, hogy mi az elfogadható, szerintem van, amikor úgymond "indokolt". Vagy legalábbis nincs vele baj.

2017. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenfélék. De tényleg.

Ideális esetben a társkereső azért jó, mert mindenki társat keres. ;) Olyanokkal tudsz beszélgetni, akik hiába laknak a közelben, nem keresztezitek egymás útját. Nincs olyan gond, hogy már 5 csajnál próbálkoztál be, de pont nem ismerkedik.

Alapvetően egy remek találmány, nincs vele semmi gond. A probléma, mint mindig, itt is a felhasználókból adódik.

2017. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a kinézetem miatt. Kb 10000 nőre jut egy, aki egyáltalán szóba áll velem. Élőben ennyi elutasítást képtelen lennék elviselni, meg fizikailag is lehetetlen ennyit próbálkozni személyesen. A többi férfiról nem tudok nyilatkozni, mert nem nézem az adatlapjukat.
2017. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Önbizalomhiányosak, gyávák, rondák, lusták, házasok, vagy olyanok akik szeretnek több személyiséggel is hódítani...


A maradéknak pedig nincs ideje vagy lehetősége normálisan ismerkedni pl a munka miatt, vagy mert egy kis faluban él ahol mindenki mindenkit ismer...

Vagy csak élőben nem tud kommunikálni.

2017. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azért próbálkozok neten ismerkedni mert személyesen se tudok.Mondjuk neten se megy.Asszem törlöm is magam.
2017. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!