Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet-e, hogy tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e, hogy tényleg csak a külsőm miatt nincs senkim?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy valóban nem vagyok matyóhímzés. A gigászi 173 centimmel és adoniszi sörhasammal valszeg nem tőlem nedvesedik minden bugyi. Oké, vettem.


Ettől függetlenül magamat nagyjából átlagosnak lőném be, amikor éppen inget veszek és meghagyom a kecskeszakállamat. De amikor társkeresőn még a nem túl dekoratív, átlagos vagy kicsit az alatti nők sem válaszolnak (akik nem véletlenül vannak ott), az utcán többször hallom, hogy rajtam röhögnek, illetve élőben az eddigi egyetlen próbálkozásom is azzal az indokkal lett visszadobva, hogy "bocs, de nem vagy az esetem", ott azért elgondolkodok azon, hogy jóval rondább vagyok, mint amilyennek látom magam.


23/F


2017. jún. 6. 18:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

RÁADÁS

Aki küld privátot egy legalább megyére pontos lakhely megjelölésével, annak mutatok magamról képet a pontosabb diagnosztika érdekében. A lakhely nem tárkeresési céllal kell, hanem hogy ne fussak bele ismerősbe, illetve lehetőleg korombeliek véleménye érdekelne. (Lehet, hogy már kaptál tőlem képet, mert törzsvendég vagyok már és jártam már itt mintavételezés céljából, de nem jutottam akkor előrébb.)

2017. jún. 6. 18:50
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

"A gigászi 173 centimmel és adoniszi sörhasammal valszeg nem tőlem nedvesedik minden bugyi. "


A kettőből az egyiken tudsz változtatni, és mégsem teszed. Szóval nem csak azért...


Ha majd mindent megváltoztattál, amire lehetőséged van, akkor mond, hogy a külsőd miatt nem kellesz (tudom miről beszélek hidd el)

2017. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
hát öreg... én sem vagyok egy tál eper.. sőt.. de eszik a dumám.. amíg ott sírsz a romokban és várod a sült halat, addig minden valamennyi gógyival rendelkező srác levarrja a csajokat :)
2017. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is van pocakja, mégis vele vagyok és imádom :) Nem lehet, hogy nem jó lányokat veszel észre, hanem olyanokat, akik maguk is felszínesek?

Amúgy küldhetsz fotót, ha még aktuális, budapesti vagyok.

2017. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is, Bp.
2017. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szia, küldhetsz nekem is, budapesten és kecskemét körül mozgok, 22Nőci vagyok.
2017. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is! BP 25N
2017. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ne hülyéskedjetek már, hogy 23-25 év közötti nők GYK-s pasikat akarnak nézegetni. Ugye az anyakönyvi kivonatotokban Gyula meg Béla szerepel valójában? :P
2017. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Eddz, tüntesd el a sörhasadat és a kecskeszakálladat. Utána biztosan több nő észre fog venni.
2017. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, külföldön élek. 23/L
2017. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!