Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek most komolyan...

Szerintetek most komolyan olyan fiú lennék, létezhet ilyen, hogy én egy tini lánynak sem tetszem és nem is akar engem egy sem megismerni pusztán a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik és már mondta is pár lány, hogy ronda, nyomi vagyok. Amúgy fura, mert még általánosban más volt, akkor még 3-4 lány is volt szerelmes belém, meg szerelmes levelet is kaptam aztán nem tudom mi történt, de középsuliban 9-diktől kezdve minden elromlott, akkor kezdtem tömegesen fikázni, hogy ronda nagy orrú, nyomi, katasztrófális arckszerkezet ilyesmik. Főleg orrommal bántottak amúgy.
2014. jan. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Rám senki se mondja h ronda vagyok, mégse jövök be egy lánynak se.
2014. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy azon testet is ezer féle képpen lehet formázni. Nincs olyan, hogy nem lehet megszépíteni téged, csak talán tenni kellene ezt azt. Én nem tudom, miben vagy igénytelen...
2014. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem tudom hogy nézel ki de lehet hogy csak adján a nehezen megkaphatót és bejössz nekik
2014. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nagy az orrod még van több tucat dolog amin változtathatsz. (Plasztikával az orrodon is)
2014. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!