Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel randizok, teljesen bizonytalan, ő maga sem tudja, akar-e kapcsolatot, vagy csak arra kellek neki. Nekem tetszik és járnék is vele. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ezt közöltem is vele, és azt is, hogy nem kap meg, ha csak le akar velem feküdni. Erre azt válaszolta, nem tudja, mit szeretne, de nyitott mindenre. Mi van ilyenkor? Van rá esély, hogy egyszer normális, érzelmeken alapuló kapcsolatunk legyen?
2017. jún. 6. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős, aki nem tudja, hogy mit akar, azzal azt közli, hogy az is jó, ha vagy neki, de az is oké, ha nem vagy neki.

Keress más srácot!

2017. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuka, nyilván nem fogja kerekperec megmondani, hogy csak szexet akar, mert akkor el is felejthet, viszont így nyitva hagyja a kiskaput. Most jönne az a rész, hogy eljátssza, hogy kapcsolatot akar, aztán megdug és dob. Ne hagyd neki...
2017. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kuka.


Jó, hogy nem már majd ölbe tett kézzel ülsz, míg hajlandó eldönteni, mit akar. Az ilyen összezavarodott, semmirekellő kölyköket kerülni kell.

2017. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyanez a helyzet, vagyis volt. Ha jot akarsz magadnak ne menj bele!! O nem csak veled beszel/talalkozgat, eppen ezert nem tudja, elni akar es nem akarja magat elkotelezni. Leirnam egy picit az en sztorim. Ez a fiu eleg "meno" penzes apuci fia, az elejen en ezt nem tudtam majd szep lassan derult ki minden. Rengetegszer talalkoztunk, szerettem a tarsasagaba lenni, elmondtam kesobb mit erzek, o tovabbra is azt mondta hogy nem tudja mit akar, lefekudtem vele, gondoltam majd ez lendit valamit. Majd kesobb megkerdeztem mit akar? Tovabbra sem tudta. Kozben mar tobb lanyt fuzogetett. Nem akarom ragozni, a lenyeg az lett, hogy letiltott, letorolt, majd fel ev utan bejelolt, es neha ramir. Mindent megnez, mindent belajkol.. tehat meg nehezebb tole elszakadnom. Kerlek ha jot akarsz! Nem mesz bele ilyen kapcsolatba, vagy mar most szogezd le, de fontos hogy ne eroltess ra semmit, mert altalaban a fiuk ilyenkor elmenekulnek! :)
2017. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg felejtő! Sztem csak szexre kellesz neki sajnos. De ha már az ismerkedés elején így vélekedik, mi lenne később. Keress normálisabb, talpraesettebb pasit.
2017. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj istenem olyan rossz ezeket olvasni...De biztosan igazatok van. Viszont akkor ezek után miért érdeklődik utánam ugyanúgy? Beszélünk továbbra is, mintha mi sem történt volna, csak már tudja, hogy nem kap meg egykönnyen. Akkor miért nem hagy a fenébe?
2017. jún. 6. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem.tudja, hogy mit akar, inkább felejtsd el.
2017. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez burkoltan annyit tesz, hogy néha meghúzna, de ennyi. Felnőtt ember nehogy már ne tudja, hogy mit akar. Naív vagy.
2017. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert talonban tart téged. Mivel odavagy érte(gondolom), hajlamos vagy többet képzelni minden cselekedetébe, de próbáld meg józanul, külső szemmel látni.
2017. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Beszélünk továbbra is, mintha mi sem történt volna, csak már tudja, hogy nem kap meg egykönnyen. Akkor miért nem hagy a fenébe?"


Mert amíg nincs másik, vagy ha épp nincs meg a másik, akit húzhat, addig ott van neki szamárnak! Hány évesek vagytok? Komolyan érdekel... Ezer ilyen kérdés van ebben a FELNŐTT kategóriában.

2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!