Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt és máshol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt és máshol is sokan, hogy BMW és iPhone kell és jönnek a csajok maguktól amikor nincs is így?

Figyelt kérdés

Volt már pár barátnőm, szögezzük le az elején. Mindig a legújabb iPhone-t veszem meg azért mert szeretem, megengedhetem magamnak (5s előtt Samsung Galaxyt vettem, akkor az tetszett)

1 éves 3-as BMW-m van, ezt is megengedhetem. Újépítésű lakóparkban lakom egy jó környéken és nem vagyok eladósodva sem!

Mindezzel nem magamat akarom fényezni, csak mindenkitől azt hallom hogy "ki kell tenni az iPhonet meg a BMW kulcsot és jönnek a legjobb csajok". Legutóbb egy jóképű, önmaga szerint csóró de nagyon gyerekes agyú haverom mondta mert neki nem jön össze. Másoktól is ezt hallom. Érdekes, de bárhova megyek és gyakran előfordul de még soha egy csaj sem akart ilyenek miatt rámugrani pedig nem vagyok ronda. Teljesen más síkon csajozok, még nem volt senki akit érdekelt volna mim van. Pedig szép volt minden csajom.


Miért találnak ki ilyet ha nem is igaz? Nem vitát akarok indítani, csak érdekel, hátha valakinek tényleg így van. Nem is akarok így csajt felszedni! Nem erröl van szó.


2017. jún. 7. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én inkább azt értékelem ha egy férfi szorgalmas és vannak céljai. Az általad említett autó&telefon kombináció nem mérvadó számomra. Gyakori hogy ilyen autókat és telefonokat cégek adnak a dolgozóinak. Használati cikkek. Nem szimpatikus ha egy férfi kirakja az autója kulcsát a telefonjához, feltűnően hogy a többiek számára egyértelmű legyen milyen értékeket birtokol. A telefont megértem, de a kulcs már túl sok. Soha nem rakom ki az asztalra az autóm kulcsát, nem szokásom feltünősködni.
2017. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A férfiak dolga a kezdeményezés, megszólítottad őket hogy elviheted-e? Meg azt írtad voltak barátnőid akkor mi ez a szöveg hogy nem ugranak?
2017. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Én inkább azt értékelem ha egy férfi szorgalmas és vannak céljai"


Bár többen lennél. (Nem gondolom, hogy a nőknek kocsi kulcs & telefon kell, de a fenti sem izgalmas/érdekes szerintem).


Btw, a telefont ki szoktam rakni, de azért, mert zsebben hordom, és nem kényelmes, a kocsikulcsot soha.


Egyebkent meg 150 alatt kapni iPhone SEt újonnan, függetlenül, gondolom szolgáltatónál még olcsóbb, szóval maximzn a tini rovatban lehetne vele csajozni egy felnőtt férfi azért jó eséllyel gond nélkül megkapja.

2017. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Iphone-m majd lesz kinéztem,de ha BMW kell a nőknek,akkor nekem sose lesz nőm,mert elvi okokból német autókat nem vezetek,de amúgy általában a kisebbségi komplexusal rendelkezők lökik ezt a dumát.
2017. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Egyik barátnömnél se volt téma a pénz. Elvböl nincs hagyományosan vett közösségi oldalam (facebook van de képek, munkahely nélkül, nincs semmi kitöltve, csak chatre használom). A randikra nem autóval megyek a csajért, általában én is tömegközlekedéssel, taxival megyek, hogy tudjunk borozni pl. A telefonomat nem viszem magammal, a hölggyel akarok törödni, nem telefonálni. Ahhoz hogy a márkajelzés nélküli ruháimból megállapítsa mennyit érnek, nagyon számítónak kéne lennie. Átlagos helyekre megyünk amit bármilyen irodai dolgozó ki tud fizetni. A nöket szoktam beszéltetni, nem magamat fényezem! Volt barátnöm akivel túlvoltunk a szexen nála és eltelt majd 1 hónap mire megdöbbent hogyan állok. Azt elismerem hogy nagyon örült a dolgaimnak, de nem azért mert meg akarná szerezni. Inkább haragudott elöször, mert azt hitte azért titkolózok mert aranyásónak hittem és teszteltem.


A jóképü haverom is mondogatja ezt a pénz témát, de az igazság hogy saját maga találja ki hogy kevés az ilyen jó csajoknak és ezzel tesz tönkre mindent. Féltékenykedik, erön felül el akarja kápráztatni a csajt, aztán amikor besokall a kiadásokba amiket ö eröltet a csajokra, még öket támadja le és szidja.

2017. jún. 8. 08:49
 16/20 A kérdező kommentje:

Most olvasom:


"A férfiak dolga a kezdeményezés, megszólítottad őket hogy elviheted-e? Meg azt írtad voltak barátnőid akkor mi ez a szöveg hogy nem ugranak?


A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad."


Eszem ágában sincs várni a nöket hogy rámugorjanak, nem olvastad el a kérdésemet. Arról van szó, hogy 10-böl 9 férfi akinek nincs csaja azt hiszi ha teper egy iPhonera meg BMW-re akkor válogathatnak majd a nök között. Pedig nekem megvan mindez, söt több is, de mégse vettem észre hogy igaz lenne. Normálisan kell csajoznom, ahogy illik! Kezdeményezve, udvarolva és simán összejön bármilyen csaj aki bejön és kölcsönös. Ha még elhízott lennék aki nem ad magára, esetleg rondának is tartják, nem tudom mire mennék egy telefonnal meg autóval. Ez tényleg a kétségbeesett férfiak nögyülölö tündérmeséje. Elhiszem hogy van az a pénz ami miatt jönnek bizonyos nök, de az nem ez a kategória. Amúgy ismerek valóban gazdag férfit is, akire sokan mondják irigységböl hogy a pénze miatt vannak jó csajai, de ha ismernék milyen kisugárzása, szövege, magabiztossága van, rögtön nem mondanák ezt. Nem egy kigyúrt szépfiú, de nem hiába lett sikeres ember. És a csajok erre mennek, nem egy kocsira.

2017. jún. 8. 09:47
 17/20 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy BMW nélkül járnának veled 2 hónapig, de mivel mutatsz járnak 2 évig?
2017. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Az nem lehet hogy nem erröl szól a kérdés?


Amúgy nem hinném hogy egy nö összejön valakivel úgy hogy azt tervezi dobja ha nincs pénze. Ez is a lúzerek kifogása. Eddig az volt hogy csak a kocsi-mobil kombó kell hogy fel lehessen öket szedni, most meg az jön ha adott a dolog hogy már magánrepülö kell a több éves együttléthez vagy házassághoz? :D

2017. jún. 8. 15:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Inkább arról mesélj hány csajnak kérted el a számát úgy hogy látták hogy BMW-d van és hány adta meg?
2017. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: lehet hogy ez vidékibb helyeken jellemzőbben van így, nagyvárosban gondolom ritkább ez a hatás (több a gazdag ember, ezért nem akkora ritkaság). Nagyvárosban lehet neked kell számokat randikat kérned és azoknak a sikeresélyét nagyban növeli.
2017. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!