Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti nyomulásnak veszitek, ha egy nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Pl. Ha egy számotokra átlagos/szép nő ír nektek facebookon, ti örültök, vagy nem (mert így elszáll az udvarlás varázsa, stb.) ? Mi az, ami már sok?

2017. jún. 8. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor kezdeményeztem nőként, sose tapasztaltam negatív reakciót. Szinte azonnal vették a lapot, és udvarolni kezdtek, randira hívtak. Mostani páromnál is én kezdeményeztem, bár azt csak csúnyán benéztem, ugyanis összekevertem valakivel. Menekülőre is akartam fogni a dolgot, de nem engedte, gyorsan átvette a kezdeményezést, és randira hívott. Mint kiderült, kb a seggét csapkodta a földhöz örömében, mert hosszú ideje szingli volt, és oltári béna csajozásban. Életem eddigi legjobb "tévedésének" tartom ezt a sztorit, mivel teljesen kiegyensúlyozott és boldog kapcsolat lett belőle.

Korábbi kapcsolataimnál is volt, hogy én indítottam el az ismerkedést. Egyikük nem nagyon tudta hova tenni, pedig nagyon tetszettem neki. Konkrétan egy nagyobb társaságban haverjai szó szerint felkapták, és letették mellém, hogy ne legyen már nyuszi, mikor láthatóan nekem is tetszik :D Ez nagyon vicces helyzet volt, de itt is inkább ő "égett be", nem én. A közeledésemmel semmi gondja nem volt, csak nem tudta elhinni, hogy tényleg vonzódom hozzá (elég tapasztalatlan volt, én voltam a második barátnője).

Ha csak kezdeményezel, ismerkedsz, azt nem hiszem, hogy sok pasi nyomulásnak venné. Ahhoz akaratosan a másikra kéne akaszkodni, nem foglalkozni a reakciójával...stb. Ez utóbbi pedig valóban elég ciki dolog.

2017. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!