Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretem a gyerekeket, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a gyerekeket, ez hátrány a férfiaknál?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, valahogy nem érzem, hogy el kéne ájulnom és gügyögnöm kéne egy kisbabának vagy egy pár éves kisgyereknek, ha meglátom.

Néha szégyellem magam, hogy a többi nőismerősöm mellettem ezt teszi, én meg nem tudok rá hogy reagálni.


Rossz anya lennék ettől? Kevesebb így valaki a férfiak szemében, hogy nem szereti a gyerekeket?


2017. jún. 8. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen "ez hátrány a férfiaknál" kérdésre ugyanaz a válasz: Egyes férfiaknál igen, másoknál nem.
2017. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pont, hogy előny.


Én sem szeretnék pulyát sose, igaz ebben benne van a vérvonal megszakításának óhaja is. Apám vérvonalának ki kell halnia. Szerencsére 50%-ban már teljesült (nem halállal szerencsére), a másik 50%-ot én hozom.

2017. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anya vagy?
2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

ha akarsz gyereket szülni, akkor nincs ezzel gond, majd belejössz a gügyögésbe, ha bele kell.

Ha nem is akarsz gyereket, akkor ez nálam kizáró ok.

2017. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most akarsz gyerekeket vagy családot, vagy sem?


A nővérem is ilyen volt, most mégis van két gyereke. Az a kérdés mit akarsz. Ha akarsz gyerekeket amúgy, akkor nem gond

2017. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itthon sok pasi akar bébifotót az íróasztalára mutiba.
2017. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én szeretnék majd egyszer családot. DE! Engem aztán nem hat meg egy gyerek. Legalábbis más gyereke. Mindenki körülöttem elolvad egy kicsitől, jaj de szép, tiszta apja, stb, én meg rá se nézek kb. Nincs semmi bajom a gyerekekkel, de nem fogok elolvadni tőlük. Egyesek szerint túl komoly vagyok az ilyesmihez.


24/F

2017. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En sem ajulok el egy gyerektol se meg babatol se, nem erdekelnek. Majd a sajatunkat szeretni fogom.
2017. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak pasiba.Már a gyerek sírástól készen vagyok.
2017. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy ha magánügy. Kinek mi a hátrány v előny ?


Nézőpont kérdése. Vakok közt a félszemű a király.

2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!