Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság boldogulnia a pénz centrikus nőknek (aranyások)?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy szerintem jóvan több pénz centrikus lány van mindahány gazdag pasi. Aztán csomó pénzes gazdag férfi ismerősöm van de szinte mind kivétel nélkül mondják hogy az ilyen pénzes cicák max egy éjszaka azt jó napot, ő senkit nem fog el tartani tegyen bele a dolgokba stb. Nincs neki erre pénze..

Szerintem nagyon nehéz dolguk van az ilyen nőknek...


2017. jún. 9. 08:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
# boldogulniuk
2017. jún. 9. 08:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Õk olyan körökben vannak,hogy a minõségi árút képviselik.
2017. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

majd mindjárt megsajnálom őket..meg a pénzes haverjaid is..

jahh nem kell komolyra, aztán 40 évesen, mégis 20 éves nővel mászkál..hagyjuk már!

Ha pénzed van megkaphatsz bárkit, hülyeség hogy nem!

Engem egy percig se érdekelne ha valaki csak a pénzemért szeretne? mit számít? ha úgy néz rám, olyan a szexben stb...ha ezek megvannak nem érdekelne.

de mivel nincs pénzem marad a keserű valóság, és csak nézni, hogy másoknak minden összejött

2017. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha pénzed van megkaphatsz bárkit, hülyeség hogy nem!


Nyilván megkaphat bárkit, pontosan ezen okok miatt nem áll le egy nővel hanem könnyen útjára bocsátja az ilyen lányokat, na többek között ezért is gondolom hogy sok ilyen nőnek nehéz dolga van..

2017. jún. 9. 08:38
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as akkor tegyél érte,keress olyan szakmàt.

Legyél mérnök,orvos,fogorvos,elemzõ közgazdàsz,hegesztõ,asztalos,autószerelõ.

Igyekezz gyakornoknak elmenni azonnal amint lehet,hajts teperj.

Dolgozz làtàstól vakulàsig,képezd magad.

Dolgozz akkor is amikor màs màr megy.

Érd el a vezetõi karriert.

Menj edzeni.

Ekkor majd te engedheted tele a szép nõket.

2017. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. .....ja és a túlhajszolás miatt 40 50 évesen infarktust kap..
2017. jún. 9. 08:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát a pénzes pasik 50%-a vevő erre kb és az is a gazdagabb általában.


Nem egy pénzes pasi inkább kiveri mint ilyen nővel kelljen szexelnie... vaagy keres valami igényesebb k.rvát nagyobb összegért és még úgy is olcsóbban jön ki mint egy ilyen p.csával aztán a h.lyeségeit se kell hallgatnia.


Tegyük fel ha ezek a nők havi CSAK 200.000 be kerülnek az munkanaponként majdnem 10.000 forint. Ilyen alapon 2-3 naponta megkapna egy "enyhén luxusprostit" akivel még a fétiseit is kiélheti ha van és nem prűdködik és fárasztani se fáraszt... a pénzéhes nők meg se főzni se takarítani nem tudnak tehát nem sokkal több hasznuk van mint egy ilyen szakmát végzőnek:)

2017. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ui: Pénzes pasik 50% alatt értem hogy vagy aki kicsit gazdag és inkább odaadja a nőnek ami kell vagy a nagyon gazdag akinek nem számít:)
2017. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok aranyásó, de bárhol találok ilyen pasit. Pontosabban, sok pasi pont azért fizetne nekem sokmindent, mert látják, hogy nem a pénzükre megyek. De szerintem, akin érzik, hogy kihasználná őket, azokat elküldik a francba.
2017. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj kérdezõ hagyjad màr.

Az a baj,hogy ti kényeztetiket a szervezeteteket.

Dehogy kapsz,nem törvényszerû én 10-n éve így élek és nincs szívrohamom.

Amúgy meg inkàbb 50 évet élek élményekkel gazdagabban amire a pénzt meg kell keresni mint,hogy 80 évig szürke életet.

A legtöbb ember 25 évesen hal meg de csak 80 évesen temetik el.

A szervezet értem van nem én õ érte.

Minden sikeres eleinte szétdolgozza a belét.

Làsd Bill Gates õ volt,hogy napokig nem aludt.

És làm még él.

2017. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!