Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne egy kicsit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy kicsit is nagyobb az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a problémával fordulok felétek, hogy sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam.


Van egy lány aki szimpatikus nekem, egyszer már beszélgettem vele de ahhoz is nagyon össze kellett szednem minden bátorságomat ami csak volt. Az a baj, hogy ha beszélgetnem kell a lányokkal akkor egyszerűen nagyon izgatott leszek, remeg mindenem és sajnos rá görcsölők az egészre pedig tudom, hogy nem kellene. Az a lány akivel beszélgettem ha meglátom már attól is elkezd remegni mindenem és meg sem tudok szólalni ( ő volt az első lány akihez a 18 év alatt odamentem és beszélgettem vele )


Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy hogyan lehetne egy kicsit is nagyobb az önbizalmam, hogy ne görcsöljek rá ha beszélgetnem kell egy lánnyal.


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. jún. 9. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kellene első körben megválaszolnod magadnak, hogy mi az, amitől félsz egy ilyen helyzetben. Mi történhet? Sok önismeretre van szükség ahhoz, hogy az ilyen helyzeteket jól kezeld.
2017. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Úgy lehet nagyobb önbizalmad, hogy egy jó kapcsolatot alakítasz ki egy lánnyal (párkapcsolat)... de ehhez önbizalom kell, tehát az önbizalom megszerzéséhez önbizalom kell, öngerjesztő folyamat mindkét irányban.


Sokan vannak így, és ebből kilépni szinte csak úgy lehet, hogy vagy megpróbálod elJÁTSSZANI az önbizalmat, a macsó alfahím szerep mellé, így lesz sikered, és valós önbizalmad, vagy ha egy tetszetős lány támad le, ami körülbelül lottó főnyeremény esélyű...

2017. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia.


Igazság szerint a legjobban attól félek, hogy ha el kezdenék felé közeledni akkor visszautasítana és szégyenben maradnék. Meg sajnos az a baj, hogy a szavak embere sem vagyok így egy kicsit nehéz a beszélgetést elindítani.


Az a lány aki szimpatikus nekem sajnos nem merek odamenni hozzá beszélgetni, egyszerűen félek a lányoktól csak nem tudom, hogy miért. Tegnap amikor megláttam az iskola előtt a barátnőjével és ő is észrevett engem. Amikor egy kicsit odébb sétáltak a barátnője visszafordult és rám nézett. Nem tudtam hová tenni a dolgot mert nagyon bamba vagyok a nőkhöz.


Annyit szeretnék még kérdezni, hogy esetleg milyen jelek alapján tudnám észrevenni, hogy tetszem e annak a lánynak vagy sem?


Köszönöm szépen a válaszodat. :)

2017. jún. 9. 14:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak mint a kèrdezőnek.De èn mèg nem is merem megszolitani a nőket.Ezen nem nagyon lehet változtatni.f
2017. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szia! Fő lényeg légy önmagad ne görcsölj feleslegesen egy lány hamar átlát az ilyenen merj közeledni felé. s látni fogod hogy hogy kölcsönös e az érzés. Szedd össze minden bátorságod s meglátod értékelni fogja.
2017. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valóban próbálkozni kell, sokat 'gyakorolni', hogy ne legyen gond, múljon az izgalom.


+ nem szabad kudarcként, gáz dologként értékelni, ha esetleg visszautasítanak. Legalább kiderül időben, hogy nem lehet a dologból semmi. Majd másnál sikeresebb lesz az ember.


Merj odamenni a lányhoz, először csak beszélgetni, bármiről (tanulás, hétvége, akár időjárás, nyári program), ha nem elutasítóan válaszol, nincs mitől tartani, legközelebb akár randira is hívhatod majd.


Sok sikert :-)

2017. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszaitokat sokat segítettetek vele. :)


Teljes mértékben igazatok van, oda kell mennem hozzá, ha egyszer sikerült akkor másodjára is sikerülnie kell. :)


És ki tudja lehet, hogy éppen arra vár, hogy én lépjek.

2017. jún. 11. 15:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mondok egy nagyon egyszerű trükköt. Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni. Ha már egy ideje beszélgettek, kezdj el magadban visszaszámolni 5-től. Ne gondolj semmi másra csak a számolásra! 5..4..3..2..1..és bumm, mond ki hogy szeretnéd elhivni egy kávéra, italra, bármire. A lényeg hogy ne gondolj semmire csak mondd ki amit akarsz. A számolásra való figyelem minden egyéb gondolatodat elfogja venni, higyj nekem...sok sikert!
2017. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy legközelebb lehet már csak szeptemberben fogom újra látni. Nem vagyok benne biztos, hogy van nyári gyakorlata. Az utolsó beszélgetésünk óta majdnem eltelt 2 hónap lehet, hogy már nem is érdeklem. Igazság szerint ezt az egészet csak magamnak köszönhetem,hogy nem mertem vele beszélgetni. Bele kellesz törődnöm de nem lesz könnyű.
2017. jún. 19. 12:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Hivd fel, vagy irj neki face-n
2017. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!