Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nagyobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen nagyobb az önbizalmam?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és a fiúk terén vannak problémáim. Egyáltalán nincs önbizalmam. Olyan szinten nem vagyok megelégedve a külsőmmel, hogy nem merek ismerkedni mert félek hogy nem tetszem senkinek.

Volt már pár fiú akivel randizgattam, de a végén mindig lekoptattam őket. Egyre rosszabbul érzem magam emiatt és ez már így megy 16 éves korom óta. Úgy érzem csak akkor tudnék ezen változtatni ha a külsőmön változtatnék, mert az önbizalom növelés itt már nem segít.

Ha elmegyek szórakozni is csak akkor vagyok felszabadult ha iszom, akkor viszont elszáll a mindig érzett szorongás és mindig átesek a ló túloldalára.

Mit tegyek? Valaki segítsen! Ez így nem mehet tovább :(


2013. aug. 11. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak csávóba. És még rengetegen vagyunk így...


De ez sajnos nem gyógyítható.

2013. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy ha változtatnék a külsőmön akkor megbékélnék önmagammal mert konkrétan egy nagy problémám van amivel sokan boldogan élnek de én nem tudom elfogadni sajnos.
2013. aug. 11. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet
2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok.


Én is szenvedek egy dologtól, de ennek senki sem örülne... Szóval nekem már úgy is mindegy megvert a genetika.

2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1:

A fenéket nem gyógyítható. Honnan szedted ezt az oltári baromságot?


Ha elmennél pszichológushoz (aki egyébként nem orvos, hanem bölcsész, mielőtt még valaki kötözködne), ott gyönyörűen helyre tudják tenni az önbizalmadat.


Egyébként egyszer már valakinek leírtam, hogy az is nagyon jó módszer, hogy állj szembe egy tükörrel és kezdd el magadat nézegetni. Figyelj meg minden apró kis dolgot, amit aranyosnak vagy szépnek találsz és csak azokra koncentrálj. Ezt ismételd meg és lassan szépnek fogod magad látni.

2013. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4:

Az önbizalomhiány nem genetikai betegség, hanem tanult dolog.... #5 voltam.

2013. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Ezt tudom, de vannak olyan kinézetbeli hiányosságaim amik genetikailag ilyenek.


Ronda sűrű haj, gusztustalan széles homlok, véreres szemek, bazilikakilincse orr, asszimetrikus sárga fogak, rossz hízékonyság, övön alul tragikomédia a helyzet, aztán még csámpás is vagyok ötvenes lábbal...

2013. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha belenézek a tükörbe én csak a hibákat látom meg. Sajnos
2013. aug. 11. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tud a figyelmed elsiklani a hibák felett? Biztos, hogy van valami a testeden, vagy arcodon, ami szép, vagy aranyos. Nem létezik olyan ember, akinek nincs. Még a kilincsorrú # 6-os hozzászólón is (aki egyébként túlzott szerintem) lehet biztos találni.
2013. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!