Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen elcsesztem az életem? Van értelme új dologba belevágni?

Figyelt kérdés

26 /F vagyok, a főiskoláról kirúgtak, mert többet kellett volna tanuljak, szakmám nincs, jelenleg ügyintézőként dolgozom, de talan egy szerencsének köszönhetően jó fizetésért.

egyedül élek lassan fél éve, a barátnőm elhagyott majdnem 3 év után. (ebből az időből éltünk is együtt életvitelszerűen)

Csak magamat hibáztatom érte, nem figyeltem eléggé rá.

A pénzem arra elég, hogy megéljek, pár 10 ezer marad csak havonta. (ha marad)

Iskolát fogalmam sincs mit kezdhetnék el, ami piacképes szakmát ad, tehát hogy lenne értelme a belefeccölt energiának, és pénznek. Nyelvvel ugyanez. Leteszem pl az angolt (2 év alatt), utána vajon tudom-e bárhol is használni...

Tudom, hogy ez sem megoldás hogy üresben pörgök.

Próbálok sok erőt tenni a társkeresésbe (talan túl sokat is) de sok visszautasítást, érdektelenséget kapok csak.

Nem tudok (talan nem is akarok) versenyezni az alfákkal, vagy a babaarcú, szép szemű szeretőkkel, netán gazdag ficsúrokkal)

Kezdek teljesen depresszióssá válni, pedig edzeni is járok, sok helyre kimozdulok. Baráti köröm ebben a városban NINCS. Munka után vagy edzek, vagy filmezek itthon, stb. totál unalmas vagyok belátom.

de csak mert senkiért nincs miért kitenni magamért: elég jól főzök, szinte bármit. Értek a szereléshez, a kocsikhoz, a multimédiához, sok mindenhez...de semmiben sem kiemelkedően.

Eddig nem hittem a pszichiáterben, de most már szeretnék elmenni. Nem érzem magam képesnek rá hogy egyedül valahogy túllássak ezen. Magány, nulla társadalmi élet, minden kommunikációt úgy fogok fel, hogy csak "kényszerből" beszélnek velem az emberek.

köszi aki elolvasta.



2017. máj. 21. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom a megoldást, vigasztaljon a tudat, hogy nem vagy vele egyedül. Már ha ez vigasztalni tud...
2017. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor te 5 év előnyben vagy velem szemben. :D

Annyi,hogy én idén végzek.De sokat nem ér egy főiskola sem.Inkább kezdj el vállalkozni vagy húzz el az országból.Én is ezt fogom tenni!Nők terén meg inkább nem is adok tanácsot. :D


Sok sikert!

2017. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos a családom elég szerencsétlen a vállalkozásokban, és csak azt az oldalát látják hogy "úgysem sikerül, kár kockáztatni"

nem érzem azt, hogy nekem szerencsém lehetne ebben..:(

2017. máj. 21. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen területen dolgozol ügyintézőként? Esetleg azon a területen nem tudod magad fejleszteni, hogy később előrébb lépj?

Kapcsolatot ne akarj görcsösen, mert az sokszor a visszájára sül el. Ismerkedj, de ne kizárólag párkapcsolat kialakítása céljából, hanem akár csak barátkozz.

2017. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
egyik pillanatba azt irod értessz sokmindenhez utána nemcsinálszn semit csak filmezel,aha persze
2017. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de ha így van!? egyedül élek ember...nem főzhetek minden nap 3 fogásos kaját magamnak...nincs értelme.

A kocsimmal babrálok néha, de mivel panelban lakom, hamar ráunok h kinéznek a szomszédok ha levesz az egyik kereket pl..

2017. máj. 21. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A te bajod,az "úgysem fog sikerülni"!
2017. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy dolgot már most nem értek: "Leteszem pl az angolt (2 év alatt), utána vajon tudom-e bárhol is használni... " Mi az,hogy tudod-e használni a nyelveket? Az egyetlen egyetemes igazság(már ha van ilyen),hogy a nyelvekkel mindig tudsz mit kezdeni..ha nem jön be az itthoni élet, kezd újat külföldön,tartja a mondás,de hogy kezdhetnél új életet külföldön,ha nem beszélsz semmilyen nyelvet? Azon kívül itthon is jól lehet keresni csak nyelvtudással,pl a tolmácsok,fordítók,de ha beszélsz valamilyen idegennyelvet,a munkapiacon is keresettebb leszel.. tanulni meg szerintem kezdj el újra,és ne azt nézd hogy mi mennyit fizet vagy mennyire keresett,hanem azt csináld,amit szeretnél..először az életedet rakd rendbe,utána jöhet az edzés és a csajozás :)
2017. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel együtt érettségiztem, azok most már szakdolgozatot írnak, én szeptemberben kezdek másik szakot.

Na és? Rövid az élet, ha nem tetszik valami, változtass.

Először mondjuk inkább azt kellene megtalálnod, hogy mi érdekel téged.


21/L

2017. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne mások módszereit igyekezz lemásolni. Hanem csináld azt amihez kedved van. Nekem sosem jött be az ha idegen munkahelyen próbáltam érvényesülni. Persze nem azt mondom ezzel hogy úgy nem lehet, hisz sok igazgató meg más komoly állású ember van. Nekem az jött be mindig ha idegen munkahely helyett a saját életemmel törődtem. Például a szülői gazdaságban tevékenykedtem és mellette volt időm a saját életem építésére. A tengernyi szabadidőmben kifejlesztettem egy elektronikai terméket amit gyártani is kezdtem. (Nem nevezem meg mit mert már országosan is ismert annyira hogy onnantól nem lennék itt névtelen). Ha nincs munkahelyed és egyetem sem köt le, akkor fel a fejjel mert megvan a boldogulásod legfontosabb feltétele, hogy napi 24 óra időd van arra hogy a saját életeddel törődj. Ha egyetemre járnál akkor hanyagolnád az életed mert a tanárok és az egyetem elvárásainak kellene eleget tenned. Nekem is van diplomám, onnan tudom. Munkahellyel szintén ez a helyzet szerintem. Bizonyára tudod ki az a Stadler József. Ha ő nem juhász lett volna, hanem agyát egy gyári munka vagy egyetem köti gúzsba akkor a büdös életben nem ér el olyan karriert. Esetleg élmunkás érdemrendet, de azt meg megenni sem lehet.
2017. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!