Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van értelme utca,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme utca, busz, kajálda stb. helyeken próbálkozni nőknél vagy úgyis elhajtanának?

Figyelt kérdés

Néha ha meglátok egy lányt egymagában egy ilyen helyen átfut az agyamon mi lenne ha odamennék hozzá és megszólítanám. De végül sosem teszem, mert mindig ott van egy csomó más ember is és látnák, hallanák ahogy lepattint a lány és nagyon megalázó lenne. Önmagamban még elviselném, de így hogy mások is szemtanúi a kudarcomnak nem. Tudom hogy nagyon hülyén hangzik meg lehet kicsit beteges is, de mindig is nagyon adtam mások véleményére, próbáltam megőrizni a jó imidzsem még akkor is ha teljesen idegenekről van szó akiket lehet sosem látok újra. (Bár nem olyan nagy város ez)

Szóval mindig azon agyalok mi lesz ha elküld, a körülötte lévő emberek meg ha csak magukban arra gondolnak hogy "haha hogy lerázták azt a lúzert" már ez önmagában elég hogy meg se próbáljam.

Másfelől pubokban, kocsmákban, szórakozóhelyeken, éjszaka nem küzdök ezzel a problémával egyáltalán, ilyen helyeken általános az ismerkedési szándék, napközben pedig egy mekiben pl. nem annyira.

Szóval mik az oddsok, szerintetek maradjak a bár mostanában egyre sikertelenebb bulis ismerkedéseknél, vagy kockáztassak egy szokatlan ismerkedési formával és tegyem kockára az amúgy is instabil lelki békém?



2017. ápr. 27. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van.
2017. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

Férfiként vagy nőként mondod ezt? Azt elfelejtettem beleírni, hogy írjatok nemet, meg ha lehet egy kis indoklást is :D

2017. ápr. 27. 21:26
 3/20 anonim ***** válasza:

Van értelme, de ha vársz egy kicsit, akkor általában kiderül, hogy éppen a pasiját várja, vagy vele fog éppen telefonálni, vagy neki írogat éppen.

Engem leginkább ez a tény riasztott el amikor még jártam valahova. Megláttam egy lányt a vonaton, és direkt vártam pár megállót, mert sejtettem, hogy van valakije. Az egyik megállónál hívta a pasiját telefonon.

2017. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Utcán és buszon ne, legalábbis ne akarj ott helyben hosszú ideig beszélgetni, mert ott senki sem ismerkedni akar. Max. elkérsz egy elérhetőséget. A többi esetben simán lehet és érdemes próbálkozni.
2017. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Szerintem nincs. Majd ha a nő vevő lesz a kezdeményezésedre, jelezni, kacsintgatni, vigyorogni fog rád. A nők nem azért tartózkodnak az utcán/parkban/BKK-n/boltban/stb., hogy puncira éhes bikák leszólítgassák őket.
2017. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És titeket nem zavar, hogy valószínűleg mások is látják, hallják miben próbálkoztok és annak is szemtanúi ha leráznak?

Úgy értem manapság már szinte elvből elítélik ha valaki így próbál ismerkedni, annyira zárkózott és online éli az életét mindenki, hogy konkrétan kitűnik a tömegből ha valaki ilyet tesz

2017. ápr. 27. 21:35
 7/20 anonim ***** válasza:

nő vagyok és szerintem 1 az ezerhez az esélye, hogy olyan nőt fogj ki aki egyedülálló és vevő az ismerkedésre

hozzám elég gyakran jönnek oda vonaton, megállóban és azt hiszik nincs párom, mert nem nyomkodom a telefont és ne is beszélek senkivel telefonon

amikor meg mondom, hogy van párom, még ők vannak megsértődve

mivel nincs okostelefonom, így nyomkodni se tudom, de erre persze senki nem gondol

ha pasi lennék, biztos nem így próbálkoznék

2017. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Akkor te hogy ismerkednél?

2017. ápr. 27. 21:52
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Ebben az országban amúgy is nehéz kapcsolatokat építeni. Hiányzok az összefogás, egymás segítése, támogatása, bizalom idegenekkel szemben.

Én már utálom azt, hogy kell néhány perc az embereknek mire felfogják, hogy valóban hozzájuk szóltál, nem máshoz, és újabb fél perc mire elhatározzák, hogy válaszolnak, de azt is úgy mint egy nyuszi. Valamiért az lett a sztenderd álláspont, hogy mindenki kussol, elmélyül a saját kis szférájában kizárva a külvilágot. Vidéken ez nem ennyire drasztikus, de pesten undorító.

2017. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól nézel ki és jó a szöveged, akkor van. Ha ezek nincsenek meg, akkor kb. garantált a sikertelenség. Ehhez jön még hozzá, hogy itthon hihetetlenül paraszt módon tudják elutasítani az embert a lányok, külföldön viszont sokkal nyitottabbak.
2017. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!