Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » L-carnitin mennyire hatásos?...

L-carnitin mennyire hatásos? Mennyi értelme van szedni nekem? Szedhetem egyáltalán?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok 64kg. Heti 3-5alkalommal sportolok és többet fogok ha elkezdodik a suli. Az lenne a legnagyobb kérdésem hogy ha én szedem és fogyok annyit amennyit szeretnék és utána abbahagyom a szedését akkor nem fogom visszaszedni a leadott kilókat? Valamint láttam hogy pajzsmirigy betegek nem szedhetik. De nekem Pajzsmirigy alulmukodesem van. Szedhetem vagy inkább ne? Segítsetek. Köszönöm :) jaj és lényeg hogy az L-carnitint scitecbe venném ;)

2016. aug. 5. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pajzsmirigy beteg vagy és rá van írva a betegtájékoztatóra, hogy pajzsmirigy betegek nem szedhetik, akkor NE SZEDD! Komoly egészségügyi problémák léphetnek fel!

Amúgy én szedtem (egészségesen, minimális súlytöbbletet szerettem volna leadni), de NEM HASZNÁLT! Tehát plussz egy érv ellene.

Többet érsz azzal, ha egészségesen táplálkozol és sokat mozogsz, én úgy adtam le végül is azt a pár kiló pluszt....amit 10 éve tartok is, mindenféle étrendkiegészítő nélkül 😉

2016. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Folyamatosan szedd az a jó

Nincs mellèkhatás csak ha túlzásba viszed akkor halszagod lesz vagyis egy nap 1 tabletta testmozgás előtt 1-2órával. Pajzsmirigy,lehet szólnod kène a házidokidnak előtte hogy kikèrd az ő vèlemènyèt is

Azèrt az edzèst ne vidd túlzásba mert mèg komolyan lesèrülsz.. heti 3-4 elèg

Max 5 de mindenkèpp legyen szünet mármint 1 nap kihagyás 2-3nap után! Sok folyadèk!

2016. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott a pont az előző válaszolónál :)

Èn is megvetettem anyámmal de szedek elèg gyógyszert..metotrexát..apranax meg salazopyrin hát nekem ezek elegek..már leadtam mindenfèle fogyasztó bogyó nèlkül 16kg-t èletmód váltással+mozgással ott az eredmèny

:)))

Mèg van 5kg ès áhított alakot èrek el!

2016. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az L-karnitin nem fogyaszt. Nincs olyan, hogy elkezded szedni, és lefogysz. Ilyet csak vényre kapható gyógyszerek tudnak. A boltban kapható cuccok csak akkor segítenek, ha amúgy is megteremted a fogyás feltételeit, de akkor is csak nagyon keveset.
2016. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legtöbben leírják hogy nem jó semmire mert tudatlanok és nem értik hogy hogyan kéne használniuk és hogy egyáltalán mire való. Sokan azt hiszik hogy beveszik azt ennyi lefogytak közben semmi ilyen hatása nincs. A zsírok szállítását gyorsítja fel szóval ha van egy tökéletes étrended van mellé kardiód akkor kardió előtt használva ad 10% pluszt.
2018. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!