Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy végre van munkám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy végre van munkám, kéne már egy normális barátnő. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Legnagyobb eséllyel ott ahol az emberi fajhoz tartozó nők élnek. A Föld bolygó lehet az talán, én úgy emlékszem.
2017. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Normális nő nincsen!Legalábbis én még nem találkoztam olyannal.
2017. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Van jegyed a holdra?
2017. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Talán a munkahelyeden?
2017. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen? De ott férjezett asszonyok vannak, de akkora parasztok kilóg a kapa a szájukból.
2017. jún. 9. 21:21
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Normális nő... Szerintem inkább lottóz.:)
2017. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ismerősöket kérdezgess, hogy van-e szingli barátnőjük. Ebben főleg a nők nagyon jók.

Ismerkedhetsz akár a munkahelyeden is, ha van korban hozzád illő lány.

Utcán való leszólítás az esetek többségében nem célra vezető.

Akár valami tanfolyamra is beiratkozhatsz vagy csatlakozhatsz egy hobbi csoporthoz. Ezeket könnyebb leírni, mint megtenni én is tudom, de lépj ki a komfortzónádból :)


Sok sikert!

2017. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

,,fröcsögés", humor nélküli nők GYK-n... khm, ez tőletek is gáz, amit ide vetettetek. Igen, az öntudatra ébredt bálna itt is itt van.


Ha konkrétan megvan, hogy milyen nőt szeretnél magad mellett, akkor próbálkozhatsz online, társkeresőkön is. Bár az gyakran hosszadalmasabb és több kört le kell futni, mire kiderül, hogy élőben egyáltalán működik-e köztetek a kémia, sokszor kép alapján hiába látjuk vonzónak a másikat, élőben tök más kisugárzása lehet.

Emiatt egyszerűbb, más szempontból meg nehezebb az élőben ismerkedés. Például a munkahelyeden is megismerhetsz valakit, vagy akár reggel a villamoson. Szerintem a titka, hogy nyitottnak kell lenni és alapvetően kedvesnek, barátkozósnak, szóval nem kell minket felszedni, hanem légy szimpatikus elsősorban.

Én sokáig úgy gondoltam, hogy alig van normális pasi (gondolom, ez nálatok is így van a nők fele), de rájöttem, hogy igazából egy nagy rétege még mindig normális, csak épp hozzám nem illik, és ezért kár fröcsögni.

Szóval munkahelyen, interneten mondjuk a hobbid alapján csoportokban, ilyesmi helyen biztos találsz valakit :)

2017. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most láttam a munkahelyet hogy az nem játszik. Akkor esetleg tényleg baráti körben, vagy ismerősökkel eljárni beülős helyekre és ott ismerkedni. Igényesebb, de nem puccos kocsmákban sok fiatal nő is eljár barátokkal szórakozni, és ott alapvetően szerintem nyitottabbak az emberek erre, mint simán leszólítani csak úgy.
2017. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A normális nő kifejezés egy paradoxon.
2017. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!