Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy normális barátnő amikor oda vannak a lányok milyen jó lehet velem?

Figyelt kérdés
Kolléganők ismerős lányok stb. Mind oda vannak értem milyen jófej normális pasi vagyok. Ki vannak akadva mennyire nehéz elviselni a pasijukat. Barmok undokok sértődékenyek féltékenyek és hogy mennyire nem bírják már de hogy velem milyen jó lehet mert tök ritka értelmes pasi vagyok stb. De azért mégse kellek a nőknek
2016. jún. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen haverjaim, még nem jöttem rá. De tényleg fura jelenség

(Egyébként van pasim, akivel elégedett vagyok. Egyébként az egyiknél próbálkoztam de neki más tetszett meg, szóval nem erőltettem.)

2016. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem külsőre nem tetszel nekik, de biztos nagyon sok jó tulajdonságod van,ami viszont vonzóvá tesz, de a azért mégsem annyira, hogy kapcsolat legyen..., inkább keress egy olyan lányt,aki teljesen mértékben odáig lesz érted
2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert jó fej, normális pasi vagy, illetve azért is, mert nem nézel ki jól.
2016. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami okból inkább a biztos rosszat választják, van ilyen. Főleg ha pénz van a háttérben. Olyankor eltűrnek mindenféle megalázást, bántalmazást. A másik ok az lehet, hogy jó a dugás a faszijukkal, veled viszont ezt nem tudják elképzelni valami miatt, nem vagy elég vonzó a számukra. Egyébként velem is előfordult, hogy azt mondták, milyen jó velem beszélgetni, aztán meg nyomtalanul eltűntek. Olyan is volt, hogy egy lány mondta, hogy a barátnője agyba-főbe dicsért neki engem, a végén meg kiderült, hogy csak azért találkozgatott velem, hogy társaságom legyen. Végül is ez a nők baja, én nem tudom sajnálni az olyat, aki csak picsog, de nem tesz semmit azért, hogy jobb legyen az élete.
2016. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!