Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban amikor minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban amikor minden a külsőségekről szól miért engedi meg magának sok ember hogy vézna vagy kövér legyen?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki tudja, hogy manapság minden csak a külsőről szól. Ez ömlik ránk a médiából, a közösségi oldalakról, mindenhol tökéletes testű gyönyörű embereket mutogatnak. Tele vannak a konditermek, egészséges fitnesz étrend stb.

Ennek hatására berögzült az emberekbe, hogy csak akkor vagy férfias ha: izmos, szálkás tested van, és csak akkor nőies ha: feszes, vékony, szálkás tested van. Miért van akkor mégis ennyi vézna vagy kövér férfi és ennyi kövér nő, akik aztán panaszkodnak, hogy nem találnak párt? Sajnos el kell ismerni, hogy olyan szinten megnőttek az elvárások, hogy aki ezzel nem tudja tartani a lépést annak semmi esélye sincs.



2017. jún. 10. 13:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kedves utolsó, de aki külső alapján dönt, az nem egészséges ember. :D


A külső az elsődleges, amit látunk, de vedd már észre, mennyi dolgot közvetít az alkaton túl. Az öltözködés, a nonverbális jelek, mint a testtartás, a stílus, hogy összhangban vagy magaddal, vagy minden szart magadra aggatsz, mert azt sem tudod, milyen vagy. Ott az ápoltság, ami az önkritikán keresztül már bőven nem külső tulajdonság. És nem, nem az ápolt, akinek az alakja bomba, hanem az, aki rendesen tisztálkodik és elégedett azzal, amit visel magán, az utolsó hajszálig. És ha ott is egy jó külső, normális, ismétlem, normális, egészséges ember esetében baromi széles a skála, amin képes vonzódni valakihez. Aki meg beteg, azt mondom, kerüljétek el, az kapcsolatban is beteg lesz, annak meg semmi értelme.


Amúgy meg nézd meg azt, ki marad meg valaki mellett. Olyanból halomszám vannak nőtlenek/szinglik. Ahhoz meg, hogy valakit meghúzz, csak a külső kell nagyon leegyszerűsítve, mert az tényleg szinte csak a testiségről szól, ha futókaland. És még ott is ott az ízlés, ami a belsőtől függetlenül működik a külsőn is. Van, aki kifejezetten szélsőséges alkatokhoz vonzódik, meg amúgy az egész ízlés annyira egyedi és annyira személyes, hogy mindenkire akad jelentkező, csak jókor kell lenni jó helyen. Ha meg a hosszútávot nézzük, érdemes úgy viselkedni, hogy ne hozzuk le a másikat az életről és egyéb alapok. De ez túl hosszú lenne.


Szóval nem, ne jöjjön nekem senki ezzel a "csak ilyen külső a jó" dologgal, mert békés ember vagyok, de esküszöm, hogy legközelebb elkezdem agyonütni az idiótákat. Túl sok van belőlük.

2017. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak az "ilyen külső a jó". Én is találkoztam már több olyan emberel akit a belső tulajdonsága alapján kedveltem meg. De az első benyomás döntő lehet. Ha valaki nagyon nem jön be külsőleg általában nem is ismerkednek tovább az emberek.

Nagyon sokan ismerkednek társkeresőn. Szerintetek ott mi a döntő?A pár soros - esetleg más által megfogalmazott- bemutatkozás, vagy a feltett általában előnyös profilkép?

2017. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!