Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyetem mellett mivel/hogyan...

Egyetem mellett mivel/hogyan érdemes otthon foglalkozni, hogy piacképes tudást szerezzek, és jó legyek abban, amivel foglalkozni szeretnék?

Figyelt kérdés
Érdekel az informatika elméleti része is, így olyan szakirányra jelentkeztem, így az egyetem keretein belül kevesebb hangsúlyt kap majd a gyakorlati része a dolognak.

2015. jan. 28. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Kezdésnek olvasd el Stroustrup C++ könyvét és mindenről csinálj példát, ami benne van! Ha mindent megértesz belőle és tudod készség szinten is használni, azzal már elég jó állásokat szerezhetsz.
2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát gyakorolj. Tűzz ki egyre nehezebb feladatokat, csináld meg őket. Kezdő szintű feladatokat százával találsz itt GYK-n, komolyabb feladatokhoz használd a kobakod, meg nézelődhetsz open-source projektek környékén is (pl. GitHub-on).
2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelvet!


nemet-angol targyalokepes szinten.

2015. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!