Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy kérdésben az vetődik fel, hogy "mi kell a nőknek", egyből a férfiak kezdenek el okoskodni, mintha tudnák?

Figyelt kérdés

Ha egy kérdésben vagy a válaszokban oda lyukadunk ki, hogy a nőknek mire, milyen típusú férfira van szüksége, akkor a férfiak válaszai egyből elkezdenek záporozni, egymásra licitálnak rá a - legtöbbször - butaságaikkal.


"A nőkkel mindig legyél bunkó."

"El kell játszani, hogy te vagy a villámot pisáló és tekintettel acélt olvasztani képes FÉÉÉRFIII, akkor lesz sikered."

"Soha ne legyél romantikus, az a nőknél kizáró ok."

"Ha udvarias vagy, azzal alárendeled magad a nőknek."

"Ha kedves vagy, a barátzónában fogod végezni."


Ilyen és ehhez hasonló válaszok tömkelege érkezik egyből, és ezek mellett elveszik az az egyébként hasznos női válasz, ami valóban rávilágítana az igazságra. Persze gondolom, a nők csak nevetnek az amatőr férfi válaszokon.


Miért van ez, hogy erre a témára a férfiak úgy repülnek rá, mint légy a lócitromra? Nem is hagyják, hogy a nők válaszoljanak, inkább lehurrogják őket és tovább bizonygatják a vélt igazukat. Egy nő csak jobban tudja, hogy mivel lehet nála labdába rúgni, nem?



2017. jún. 10. 22:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
3as és a kérdező maga megvàlaszolta. 3asnak egyébként: nem pénz hanem hatalom :'D anyàm borogass
2017. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%

"Nem az lehet emögött, hogy még maguk a nők sem tudják, mi kell nekik? Hogy szembenállnak egymással a racionális elvárásaik és az ösztönös vágyaik?"


Pontosan így van. A nőknek (és férfiaknak is) vannak ösztöneik, amiket nem tudnak elnyomni, viszont mondhatni mondhatnak mást. Társadalmilag elítélendő lenne a mostani világban, ha azt mondanák, ami az igazság. Azok a férfiak akik megtapasztalták már az elutasításokat, csalódásokat és már nincs túl sok vesztenivalójuk, ezekre mutatnak rá. Persze ennek igazságát beismerni egy nő sem fogja, mert nem vetne rájuk éppen jó fényt. És nem utolsó sorban, mi férfiak logikai úton közelítjük meg a dolgokat, míg a nők teljesen érzelmi alapon. Ezért mi ilyen úton meg tudjuk határozni, hogy mi is kell nekik, míg ők a társadalmi eszközök által beléjük táplált gondolatokat fújják, amik egyáltalán nem helytállóak a valóságban.

2017. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
23:03 mese mese mátka
2017. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
egy nő adjon tanácsot egy nőnek, hogy mi kell neki?
2017. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

"Persze ennek igazságát beismerni egy nő sem fogja, mert nem vetne rájuk éppen jó fényt. És nem utolsó sorban, mi férfiak logikai úton közelítjük meg a dolgokat, míg a nők teljesen érzelmi alapon. Ezért mi ilyen úton meg tudjuk határozni, hogy mi is kell nekik, míg ők a társadalmi eszközök által beléjük táplált gondolatokat fújják, amik egyáltalán nem helytállóak a valóság"


Hat te nem ertheted ezt Hajnalkam! Azt modnod, hogy bunko es erzeketlen vagyok? Az nem ugy vagy, amit erzel az nem valos, azt csak az osztoneid diktaljak, majd EN megmondom, hogy valojaban mit erzel meg hogy mi a jo neked. Na, ne tiltatozz mar, azok csak az osztoneid, majd en logikusan emg RACIONALISAN megmondom neked, hogy valojaban mit erzel. Te no vagy, azt sem tudod, hogy mit akarsz, de itt vagyok en, a tokos FERFI, en aztan tudom, hogy a farkamon kivul meg a bunko macso stilusomon kivul semmi masra nincs szukseged. Na, most meg mar megint miert bogsz, miert hisztizel mar megint te kis hulye pitsa, atmegyek a Mancikahoz b+ ha nem hagyod abba EZT AZ ERZELMI ZSAROLAST! Mondom en, hogy te azzal sem vagy tisztaban, hogy neked EN kellek. EN, EN< EN!!!

2017. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudják, mit akarnak. Párkapcsolatban, munkában, barátságokban. De MINDEN nőre vagy férfira kijelenteni ezt... én tudom, hogy mit akarok. Én itt is ha kapok üzeneteket, addig normális vagyok és kedves, amíg el nem kezdenek elemezni. De mikor nem használok szmájlit, ezért biztos elhagytak gyerekkoromban, vagyis nekiáll pszichoanalizálni, szó nélkül tiltom.


Pszichológus, önismeret, önkritika, nekem ez mind van. Nem fogja egy bugris gyerek megmondani nekem, hogy azt akarom, amit ő árul.

2017. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezek ugy hulyek, ahogy vannak, addig mar nem terjed ki a racionalis gondolkodasuk, hogy megvizsgaljak, hogy miert rugja ki oket minden nojuk a pcsaba, amint jobban megismeri oket. Itt sirnak 35-45 evesen, hogy csaladot szeretnenek, de nem talalnak hozza megfelelo not. Ki a fenenek kene egy eletre egy ostaoba, egojaban tenfergo, onnan kiszakadni nem tudo, erzelmeket el nem ismero ferfi? Beszoptak a redpilles pszichopata gurujuk cumijat, azota is azt csocsalgatjak.
2017. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szánalmasak az ilyen "férfiak", akik azt hiszik, hogy a nők nem értik még egymást se, mert a nőklapjacafén ezt olvasták és amilyen buta ösztönlények, el is hitték. Ezeken csak röhögni lehet
2017. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Megha csak rohogni lehetne rajtuk, de ezeken mar Csernus is visitva sirna. Ez a tudom, hogy te nem tudod, hogy te mit tudsz es akarsz, de majd en tudodm, hogy te valojaban mit akarsz... szerintem ez mar a legalja a haritasnak. Es ezek a szemetek jot rohognek magukban, hiszen mit lehet arra valaszolni, hogy te nem JOL tudod, hogy mit akarsz, te nem JOL erzed, amit erzel es te nem tudsz gondolkodni, mert no vagy.


En ilyenkor komolyan elgondokodom, hogy vajon ezeknek az anyjuk enyleg jol gondolta-e, de foleg jol erezte-e, hogy ezeket a csecsemoket szoptatni kell, gondozni es felnevelni, nem pedig odacsapni azonnal a csempehez...mert ez az utobbi nagyon racionalis lett volna. :( Miert nem volt ott akkor mellettuk egy ilyen ferfi, aki elmagyarazta volna a nonek, hogy amit erez az nem ugy van... :(

2017. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne, nlcafe... azt vágjátok, hogy magamtól oda soha nem mentem fel, mindig ide linkelik be pasik? Soha egy barátnőm nem linkelt be nekem olyan cikket, ha keresek valamit, és a google kidobja, forgatom a szemem, hogy nem mese kell, hanem tények. Ezek meg Bibliaként forgatják.
2017. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!